fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Po 14 rokoch si oholil bradu, vlastný otec ho nespoznal!

Máte tip? napíšte nám mailom

Zmena imidžu alebo test pre rodinu?

Amit, 44-ročný muž, ktorý si nechával narásť malú bradu, sa po 14 rokoch rozhodol, že si ju celú oholí. Urobil tak pre projekt “My new face,” v trojminútovom on-line videu izraelskej agentúry BBR Saatchi & Saatchi pre rad žiletiek Life M6 značky Super-Pharm.

Ľudia v agentúre boli príjemne prekvapení, keď Amit s ich nápadom súhlasil. Mnohí muži si totiž k svojím fúzom a špeciálne k brade vyvinuli “citovú väzbu” a cítia sa vďaka nim mužnejší.  

“Dodávajú im pocit bezpečia. Je to symbol ich mužnosti. Verí, že práve to je zdrojom autority u muža,” vyjadril sa člen agentúry.

Naozaj, Amit pripúšťal, že bol nervózny a hneval sa na seba kvôli strate mužnosti, strate zastrašovania a moci. No po šiestich ťahoch čepeľou žiletky vyzeral Amit najmenej o 10 rokov mladší. Reakcie jeho rodiny sú na nezaplatenie. A čo je zvláštne, blízki ľudia v Amitovom živote s radosťou a úsmevom na perách prijali zmenu, a po chvíli  šoku z  “nového Amita” ho vyobjímajú.

Prečítajte si tiež:
Prezidentské voľby 2019: Toto sú najvtipnejšie momenty

A čo hovorí Amit po pár hodinách s oholenou tvárou? 

“Je to úžasné, je to o radosti, ktorá pochádza z  toho byť  oholený,” “Možno je to nová kapitola v mojom živote…”

https://www.youtube.com/watch?v=r8PPYv83wtY

 

Zdroj: youtube.com 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií