fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

15 spôsobov, ako sa ženy vyrovnávajú s rozchodom

Máte tip? napíšte nám mailom

Predtým, ako nájdeš toho pravého, si zrejme prejdeš zopár nie úplne príjemnými a peknými rozchodmi. Je jedno, či si ty tá, ktorá sa rozíde, alebo sa tvoj vyvolený rozíde s tebou. Rozchod je v každom prípade nepríjemná udalosť, ktorá otrasie tebou a tvojím osobným a pracovným svetom. Každá z nás sa s rozchodom vyrovnáva inak, niektoré veci sú však typické pre všetky.

Začneš si robiť viac selfíčok

Toto je jedna z prvých vecí, ktorú robíme všetky krátko po rozchode. Fotíme sa a svoje fotky vešiame na facebook, instagram, snapchat. Len aby sme presvedčili svojho bývalého o tom, ako super sa máme, prípadne aby sme v ňom vyvolali výčitky svedomia.

Začneš sa lepšie obliekať

Ak zotrvávame dlhšie vo vzťahu je prirodzenou súčasťou, že časom sa prestaneme až tak zaujímať o to, ako vyzeráme. Preto je možné, že ak najbližšie stretneš svojho bývalého niekde na ulici, bude šokovaný z toho, ako skvelo vyzeráš.

Začneš viac chodiť von

Toto je prirodzené a navyše aj priaznivé. Po rozchode je najhoršie, čo môžeš spraviť, to, že budeš sedieť  doma a utápať sa v žiali. Chodiť von medzi ľudí je najlepšie čo môžeš spraviť.

Začneš flirtovať s každým

Po rozchode sa budeš cítiť nie dosť dobrá, a preto potrebuješ dokázať sama sebe, že za to stojíš. Preto budeš flirtovať s každým mužom okolo teba.

Prečítajte si tiež:
Igor Matovič považuje krok poslancov Smeru-SD za úbohé správanie

Budeš viac fit

Ženy po rozchode sa začínajú automaticky viac starať a zaujímať o to, ako vyzerajú. Začnú viac cvičiť, aby sa mohli vydať na lov.

Priberieš

Toto je vtipný paradox. Ak si bola počas vzťahu štíhla, je celkom pravdepodobné, že po rozchode priberieš. Vieš prečo? Lebo jedlo je skvelý liek na zlomené srdce.

Všetko na Facebooku

Po rozchode bude zrejme celá tvoja nástenka na facebooku zaplnená statusmi „Nikdy nenájdeš nikoho lepšieho ako som ja.“ Nuž, aj toto mi ženy robíme, aby sme na seba upriamili pozornosť.

Pokračovanie článku nájdete na druhej strane.

Predtým, ako nájdeš toho pravého, si zrejme prejdeš zopár nie úplne príjemnými a peknými rozchodmi. Je jedno, či si ty tá, ktorá sa rozíde, alebo sa tvoj vyvolený rozíde s tebou. Rozchod je v každom prípade nepríjemná udalosť, ktorá otrasie tebou a tvojím osobným a pracovným svetom. Každá z nás sa s rozchodom vyrovnáva inak, niektoré veci sú však typické pre všetky.

Zavoláš svojmu ex

Ak si sa so svojim partnerom stretla krátko po rozchode, zrejme bude tvoj ex prvým človekom, ktorému zavoláš po rozchode, aby ťa potešil.

Vyrazíš si s partiou

Ak ste mali spoločných kamarátov s tvojim ex, zrejme sa ho budeš snažiť provokovať a vyraziť si čoraz častejšie von s partiou. Nerob to, spraví to viac škody ako úžitku.

Prečítajte si tiež:
Youtubering je fenomén, ktorému podľahli viaceré generácie

Postuješ „muži sú odpad“

Ženy sa cítia po rozchode nepríjemne a nechcú sa stretávať so žiadnymi mužmi. Každú chvíľu na všetky sociálne siete píšu o tom, že muži sú odpad. Týždeň na to však ospevujú, akí boli chalani z predošlého večera príjemní.

Agresívne správy

Na jednej strane vtipný, na druhej strane však riadne nepríjemný bod. Začneš si pravdepodobne so svojim bývalým vymieňať agresívne správy o tom, ako vám na ničom nezáleží.

Zverejňuješ provokatívne fotky

Začneš na svojom instagrame zverejňovať provokatívne fotky v najkratších šatách, aké si kedy mala na sebe.

Podáš si ho v spoločnej konverzácií

Všetci máme skupinové konverzácie. Budeš v nich ohovárať svojho ex a poriadne si ho podáš.

Postuješ o tom, ako nepotrebuješ mužov

Začneš všade postovať, ako nepotrebuješ muža a si samostatná a nezávislá žena. Okrem toho sa v komentároch určite strhne diskusia tvojich kamarátok, ktoré s tebou budú jednohlasne súhlasiť.

Konečne sa z toho dostaneš

Toto je najlepšia posledná časť, keď sa z toho konečne dostaneš a budeš si užívať voľnosť a slobodu. Prestaneš so statusmi, s provokatívnymi fotkami a všetkým ostatným.

Foto: Pixabay
Zdroj: www.culturehook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií