fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

17-ročný Trnavčan ohrozoval mačetou ľudí v Trnave

V centre Trnavy sa pohyboval v noci mladík s mačetou v ruke. Na miesto polícia ihneď vyslali policajnú hliadku. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Mladíka, zjavne pod vplyvom alkoholu, policajti na Radlinského ulici vyzvali, aby mačetu odhodil. Po opakovanej vyzve policajtov uposlúchol.

Nemal pri sebe žiadne doklady a nevedel preukázať svoju totožnosť, policajti ho preto predviedli na útvar. Tam lustráciou zistili, že ide o 17 ročného Trnavčana.

K zbrani uviedol, že ju niesol nabrúsiť. Dychovou skúškou mu bolo nameraných 0,73 mg/l alkoholu, čo je 1,52 promile. Vec policajti vedú ako priestupok na úseku ochrany pred alkoholizmom a kontaktovali zákonného zástupcu.

 

NOČNÝ ZÁKROK: MLADÍK, MAČETA A ALKOHOL Zavolali ste nám, že v centre Trnavy sa pohybuje mladík s mačetou v ruke. Na miesto sme ihneď vyslali policajnú hliadku. Mladika, zjavne pod vplyvom alkoholu, policajti na Radlinského ulici vyzvali, aby mačetu odhodil. Po opakovanej vyzve policajtov uposchlúchol. Nemal pri sebe žiadne doklady a nevedel preukázať svoju totožnosť, policajti ho preto predviedli na útvar. Tam lustráciou zistili, že ide o 17 ročného Trnavčana. K zbrani uviedol, že ju niesol nabrúsiť. Dychovou skúškou mu bolo nameraných 0,73 mg/l alkoholu, čo je 1,52 promile. Vec realizujeme ako priestupok na úseku ochrany pred alkoholizmom a kontaktovali sme zákonného zástupcu.Video od Vás:

Zveřejnil(a) Polícia SR – Trnavský kraj dne Sobota 27. června 2020

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií