fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

29-ročná panna sa celý svoj život vyhýbala mužom a aj napriek tomu otehotnela! Ako je to možné?

Máte tip? napíšte nám mailom

Ako je možné, že panna, ktorá sa celý život vyhýbala opačnému pohlaviu, otehotnela a onedlho privedie na svet dieťa?

29-ročná Kanaďanka Lauren trpí hormonálnou poruchou zvanou hypopituitarizmus, kvôli čom jej telo nevytvára dostatočné množstvo hormónov. V dôsledku toho od mladého veku užíva rôzne lieky, no i napriek tomu nikdy netúžila po chlapovi, ani po sexe. Takmer 30-ročná panna si však časom začala uvedomovať, že jej tikajú biologické hodiny a tak sa rozhodla pre umelé oplodnenie.

Lekári ju však varovali, že kvôli poruche, ktorou trpí, sa jej možno nikdy nepodarí otehotnieť. Lauren to však neodradilo a nakoniec však oplodnenie dopadlo úspešne a teraz je mladá žena tehotná a termín pôrodu má v júni. Mladá Kanaďka dokonca tvrdí, že odkedy nosí pod srdcom dieťa, napadli jej myšlienky, aké doteraz nemala. Vraj si dokonca dokáže predstaviť sex na jednu noc. Uvedomuje si však, že za tieto pohnútky môžu hormonálne zmeny a nie ona.

 

 

Zdroj: Daily Mail

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií