fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Trojročným thajským dvojčatám rodičia vystrojili spoločnú svadbu! Čo ich k tomu viedlo?!

Máte tip? napíšte nám mailom

Neobvyklá súrodenecká láska?!

Iba trojročné dvojčatá Teekatat (chlapec) a  Tawisa (dievča) z Thajska už zažili vlastnú svadbu. A aby toho nebolo málo, rovno spoločnú! A to celé pripravili ich rodičia. Čo ich k tomuto bizarnému nápadu doviedlo?

Hiranmekawanitoví, rodičia spomínaných dvojčiat na ich spoločnej svadbe nič zlé nevidia, práve naopak. Veria totiž v to, že v minulom živote boli súrodenci milencami, ktorých rozdelila hrozná tragédia a na tento svet sa reinkarnovali ako dvojčatá, aby mohli byť spolu. Dokonca sú presvedčení o tom, že ak by sa Teekatat a Tawisa nevzali, jeden z nich by umrel.

Táto bizarná svadba sa konala v provincii Ang Thong a malá nevesta mala na sebe počas obradu tradičné thajské svadobné šaty, na ktorých mala zlatú šerpu. Trojročný ženích mal oblečenú bielu košeľu a zlaté nohavice.

pay-expix_three_year_old_twins_marry3

„Na svadbe vládla veľmi uvoľnená a príjemná atmosféra. Miestni nám veľmi pomohli,“ prezradila Sasi, matka detí.

pay-expix_three_year_old_twins_marry2

I keď sa uskutočnil oficiálny svadobný ceremoniál, po právnej stránke je táto svadba neplatná, čo znamená, že obe deti si budú môcť v dospelosti vziať partnerov, ktorých si sami vyberú.

Prečítajte si tiež:
Zomrela Zsa Zsa, najškaredší pes na svete

 

Zdroj: mirror.co.uk

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií