fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

4 filmy, o ktorých budete premýšľať ešte pár hodín #5

Máte tip? napíšte nám mailom

Mali ste už niekedy taký čudný pocit po dopozeraní filmu, že ste nad tým filmom rozmýšľali ešte istý čas?

My vám teraz predstavíme pokračovanie štyroch filmov, po ktorých takýto pocit určite budete mať! Sú to filmy rôznych žánrov, od mysterióznych, romantických až po sci-fi.

________________________________________________________________________________

La Cara Oculta

Španielsky dirigent Adrian si prenajal osamelý dom so svojou priateľkou Belén. Tá sa neskôr od Adriana odsťahuje pre jeho neveru. Adrian si ale rýchlo nájde náhradu Fabien, ktorej sa vo vile začnú diať podivné veci. Zistí, že odchodom Adrianinej bývalej priateľky to bolo trochu inak, ako si všetci mysleli. Viac vám prezrádzať nebudeme pre silu prekvapenia. Takisto ani neodporúčame pozerať trailer k filmu, ktorý toho veľa prezrádza.

________________________________________________________________________________

Now You See Me

Ak máte radi rôzne kúzla, triky a ilúzie, tak tento film s určite zamilujete. Štvorica iluzionistov dostane záhadné karty, vďaka ktorým budú musieť riešiť rôzne úlohy a zároveň pobaviť na svojich vystúpeniach obecenstvo. Nevedia však kto im dané úlohy zadáva. Našepkáme vám, že koniec filmu vás zaručene prekvapí.

Prečítajte si tiež:
Chystáte sa do kina? Prehľad filmov, ktoré majú premiéru v máji! #1

________________________________________________________________________________

Lucy

Ľudský mozog funguje len na 10%. No čo ak existuje látka, vďaka ktorej dokážeme otvoriť 100% našej mysle? Veľmi zaujímavý a pútavý film rozpráva o tom, čo by sa teoreticky stalo, ak by sme dokázali fungovať na vyššej činnosti našho vnímania. Dokázali by sme manipulovať s vecami len na základe našej vôle?

_________________________________________________________________________________

Transcendencia

Úspešný vedec Will Caster má svoj celoživotný sen. Vytvoriť stroj, ktorý by dokázal preniesť ľudskú myseľ do počítača, a tak by dokázali aj ľudia po smrti komunikovať so svetom. No je naňho spáchaný atentát, ktorý už nedokáže odvrátiť jeho smrť. No jeho priateľka dokáže nemožné. Ešte pred jeho smrťou sa pokúsi jeho myšlienky nahrať do systému. Začína boj o to, či to bolo správne rozhodnutie alebo sa týmto krokom všetko na svete zmení.

Ktorý z týchto filmov sa vám páči najviac?

Zdroj: www.youtube.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií