fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

4 najlepšie cviky na odstránenie celulitídy. Vieme, ktoré to sú!

Pre ženy je celulitída priam nočnou morou. Aj keď je ťažké bojovať s ňou, poznáme cviky, ktoré vám pomôžu zbaviť sa nepríjemnej pomarančovej kože natrvalo.

Celulitída trápi ženy na partiách, ako sú zadok a stehná. Mnohé sa snažia proti celulitíde bojovať najlepšie, ako vedia. Žiaľ,očakávané výsledky sa nemusia dostaviť. Skúste 4 cviky, ktoré vám pomôžu zbaviť sa celulitídy.

Pohyb a cvičenie je dobré na rôzne časti tela, rovnako aj na celulitídu na stehnách. Pozrite sa na najlepšie cviky, ktoré vám pomôžu v boji proti nej.

1. Cvik

Ľahnite si na zem s rukami roztiahnutými do strán, ľavú nohu pokrčte v kolene a chodidlo položte na podlahu. Pravú nohu natiahnite rovno hore, stiahnite zadok a zdvihnite boky hore, kým nevytvoríte priamku od ramien až po kolená. V polohe vydržte 2 sekundy, pričom držíte váš zadok a brucho stiahnuté. Vráťte sa dole a cvik zopakujte aspoň 10x na každú nohu. Dôležité je, aby sa váš trup a boky pohybovali ako jedno a chrbát by mal byť v priamom smere po celý čas.

2. Cvik

Spätné výpady. Vezmite si činku do každej ruky a postavte sa na šírku bokov. Potom sa posuňte pravou nohou dozadu a smerom nadol. Vaše koleno musí dosiahnuť 90 stupňový uhol. Vráťte sa do východiskovej polohy a cvik zopakujte na ľavú nohu. Môžete si dať prvý deň 3-5 výpadov na každú nohu. Postupne, môžete zvyšovať.

Ďalšie cviky nájdete na druhej strane článku.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií