fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

4 tipy, ako originálne a vkusne skombinovať trendy ozdobné popruhy HARNESS

 

3) „Malé čierne“ – kto zakázal, aby sme ich niečím „rozbili“?!

Nestarnúce módne heslo znie: vždy majte po ruke „malé čierne“, zachránia vás v každej situácii! Či už ste pozvané na nečakané rande, čelíte neplánovanej pracovnej konferencii či školskej skúške, alebo sa len necítite tak úplne vo svojej koži a máte pocit, že vám nič nesedí – „malé čierne“ sú liekom pre všetko. Ale pozor! To ešte neznamená, že musíte zapadnúť v dave a nenápadne splývať s okolím. Je úplne jedno, či sú kožené, saténové alebo pletené. Je úplne jedno, či majú krátky alebo dlhý rukáv. Je úplne jedno, či majú hlboký výstrih, priehľadný dekolt alebo golier až po krk – harness sadne každým! Tak neváhajte a vyskúšajte. Garantujem vám, že už po ničom inom nesiahnete.

 Malé čierne sú perfektnou voľbou aj pre tie z vás, ktoré túžia po harness v divokých farbách či bláznivých vzoroch, no boja sa, že by ich nemali s čím kombinovať. Tak šup-šup, doprajte si, už vám v tom nič nebráni!

4) Elegantná rebelka – kto si myslí, že drsné dievčatá nemôžu byť trendy?

reklama

Nesadol vám ani jeden outfit? V sukni si pripadáte ako vo vreci, v obtiahnutých šatách sa cítite ako „safaládka“ a čipka je pre vás prípustná nanajvýš tak na spodnej bielizni? Žiadny problém! Štvrtý outfit som venovala všetkým nebojácnym rebelkám, ktoré si tvrdo stoja za svojím „pánskym“ štýlom, no napriek tomu sú otvorené novým trendom a módnym výstrelkom. Úzke nohavice cigaretového strihu, čierny crop top a kožená vesta – #soundsgood?  Keďže som nechcela byť úplnou čiernou vdovou, outfit som rozbila s červenými šnurovačkami na hrubom opätku. Ešte sa navoňať nejakým podmanivým parfémom a hor sa do nočných ulíc! Súhlasíte?

Tak čo, ktorý z outfitov vás zaujal najviac? Viete si predstaviť, že by ste sa tak obliekli? Alebo vám prípadne skrsli v hlave už ďalšie nápady ako harness efektne a vkusne skombinovať? Dajte mi vedieť v komentári alebo správe, veľmi ma to poteší a rada sa vami inšpirujem 🙂

Bledonnka

Zdroj: autor

Foto: Rastislav Firic

Nahrávam...

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií