fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

4 základné tvary zadku. Zisti, čo o tebe prezradí!

Máte tip? napíšte nám mailom

Hranatý zadoček

Pripomína písmeno H. Tuk sa ukladá na bokoch a vytvárajú sa povestné “držiaky lásky”. Kvôli tomu zadok pripomína štvorec a na pohľad je skôr plochý. Tuky na bokoch značia, že osoba je vystavená stresu a nemá najlepšiu životosprávu. Vďaka kardio-cvičeniu a zdravej strave to je možné odstrániť, ale treba začať, čo najskôr.

0003110358

Srdcovitý zadoček

Srdcovitý zadoček pripomína písmeno A. Tento tvar je veľmi žiadaný a pripomína srdce alebo hrušku. So symbolom osieho pásu to býva označované ako symbol ženskosti. Pri tomto druhu zadku sa tuk ukladá v najnižšej časti, ale je potreba zdravo jesť a hlavne pravidelne cvičiť. Pri nedostatku pohybu zadoček stratí pružnosť a pevný tvar. Pre pevnosť a oblosť sú najlepšie drepy.

0001110357Článok pokračuje na ďalšej strane

Guľatý zadoček

Tento tvar pripomína písmeno O. Tuk sa ukladá rovnomerne a zadoček vyzerá sexy. V každom prípade sa však oň treba starať. Najlepšími cvikmi na zadok sú výpady a drepy.

0002110357

Obrátený zadoček

Tento tvar zadku pripomína písmeno V. Je bežný u starších ženách. Za svoj tvar vďačí strate pružnosti t.j. estrogénu. Tuk sa viac ukladá do brucha. Vyhnúť sa tomuto tvaru dá jedine intenzívnym cvičením a zdravou stravou. Avšak genetika sa dá veľmi ťažko ovplyvniť.

Prečítajte si tiež:
Patria psy a mačky do karantény? Ako ich ochrániť?

0004110358

Zdroj: inspiremag.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií