fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

4 znamenia zverokruhu, ktoré budú mať svadbu v roku 2020

Rok 2020 je začiatok nového desaťročia. Niektorí by dokonca mohli poňať toto desaťročie prijatím celoživotného záväzku. 

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak máte radi výpočty, rok 2020 bude naozaj dobrým rokom pre manželstvo. Podľa astrológov existujú štyri šťastné znamenia, ktoré sa, pravdepodobne, v novom roku zosobášia.

Aj keď sa môže zdať, že aktuálna situácia veľa vecí skomplikovala. Nedajte sa odradiť. Toto sú podľa astrológov najpravdepodobnejšie svadby v roku 2020.

1. Býk (20. apríla – 20. mája)

Pre Býka môže rok 2020 priniesť náhle zmeny a prekvapenia. Tie otrasú vaším životom a poženú vás vpred. Uvidíte zásadné zmeny života, napríklad aj manželstvo. Nielenže Urán u Býka prinesie zmeny, môže to dokonca priniesť rýchle a zásadné zmeny.

Existuje šanca, že by sa Býk mohol stretnúť s niekým novým začiatkom roka. Láska sa za šesť mesiacov môže zmeniť na niečo vážne. Aj keď je problém, že vzťahy nadväzujete veľmi pomaly, tento rok sa to zmení.

2. Panna (23. augusta – 22. septembra)

Podobne ako vaše spoločné znaky so Zemou sa v roku 2020 pravdepodobne usadíte kvôli svojej praktickej, stabilnej a zemskej povahe. Keď sú Saturn a Pluto uzamknuté, Býk aj Panna dostanú podporu. Táto energia môže prehĺbiť vzťah, najmä ten, ktorý sa budoval pomaly.

Prečítajte si tiež:
Ktoré znamenia zverokruhu sú najlepšie v posteli? Patríte medzi nich?

Saturn prináša odhodlanie, zatiaľ čo Pluto prináša vášeň a hlbokú transformáciu. Keď tieto dve veci spojíte, môže to poskytnúť veľkú podporu novým a existujúcim vzťahom.

3. Škorpión (23. októbra – 21. novembra)

V roku 2020 bude Škorpión dostávať podporu od Saturnu, planéty štruktúry a jej brata Pluta, ktorý je planétou transformácie. To umožní Škorpiónom podstúpiť úplnú transformáciu ich identity.

Napríklad, ak ste už dlho boli slobodní a vzdali ste sa nájdenia toho správneho partnera, rok 2020 by vás mohlo prekvapiť. Škorpión sa môže stretnúť s novými a vzrušujúcimi ľuďmi.

Môže to byť práve to, čo potrebuje zmeniť, svoj pohľad na lásku. Škorpión môže hľadať manželstvo u svojho partnera alebo hľadať niečo vzrušujúcejšie s niekým iným.

4. Ryby (19. februára – 20. marca)

Ako skutočný romantik zverokruhu bude rok 2020 určite nezabudnuteľným rokom.

Ryby sa pravdepodobne v novom roku zosobášia vďaka podpore Saturnu a Pluta. Takže účinok, ktorý tieto planéty majú na Škorpióna, bude pre vás podobný.

V roku 2020 tranzit Neptúna tiež zvýši vaše šance na manželstvo, pretože „nutkanie spojiť sa“ s partnerom bude silné. Nezabudnite si dať čas a uistite sa, že budujete zdravé partnerstvo. V rámci tohto tranzitu existuje šanca, že spoločná závislosť môže byť problémom.

Prečítajte si tiež:
Uznávaný astrológ odkryl karty: Toto sú osudové roky pre každé znamenie zverokruhu

Ak je pre vás v novom roku prioritou nájsť lásku a byť vo vzťahu, bude príležitosť pre každého. Planéty sa neustále pohybujú a prinášajú s ňou novú energiu. To sú len niektoré z náznakov, ktoré sa môžu tešiť na manželstvo v novom roku.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj cafeastrology
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií