6 legendárnych momentov Nory Mojsejovej. Pozri sa na jej vzostupy a pády

6 legendárnych momentov Nory Mojsejovej. Pozri sa na jej vzostupy a pády

Meno košickej podnikateľky Eleonóry Mojsejovej sa navždy zapísalo do dejín slovenskej mediálnej histórie. Jej posledný škandalózny krok, sobáš s Františkom “Versače” Kabrheľom, je len špičkou ľadovca v jej ostro sledovanom a kontroverznom živote. Posledných viac než desať rokov médiá z Nory nespustia zrak. Klocher vám prináša 6 najznámejších škandálov spojených s menom tejto známej ženy.

VILOmeniny a Mojsejovci

Eleonóra Mojsejová sa prvýkrát vryla do pamäte televíznych divákov účinkovaním v zábavnej relácii Vila Rozborila – Vilomeniny. Spolu s manželom Braňom v nej súperili s párom bezdomovcov a verejnosť zrejme prvýkrát spoznala útroby ich honosnej a dnes už legendárnej vily na košickom Pereši a podrezaný jazyk oboch manželov. O rok neskôr TV Markíza odštartovala reality show Mojsejovci, kde súťažiaci žili pod dohľadom kamier v garáži luxusného sídla. Súťažiaci bojovali o výhru 2 milióny slovenských korún. Celú súťaž sprevádzali obrovské škandály ako napríklad sfalšovanie hlasovania divákov, či účasť vtedajšieho starostu obce Čakajovce.


https://www.youtube.com/watch?v=yU0NVn9OsNg

Mojsejovci a Pročko

V roku 2007 prešli manželia po škandáloch v TV Markíza do konkurenčnej TV Joj, kde vysielali reality show Čo na to Mojsejovci. Tesne pred oficiálnym oznámením spolupráce sa 4. januára 2007 uskutočnila slávna tlačová konferencia, na ktorej Mojsejovci oznamovali uzavretie dohody s TV Joj. V polovici besedy však známy zabávač Jožo Pročko prehlásil, že všetko je klamstvo a manželov z Pereša tak poriadne nachytal v rámci svojej relácie Nikdy nehovor nikdy.

Podnikateľka Nora

Nora Mojsejová vystriedala niekoľko zamestnaní v oblasti ekonómie. Začínala za prepážkou v Slovenskej sporiteľni. V 90-tych rokoch podnikala vo finančníctve. V roku 2008 založila firmu Nora Fashion a prevádzkovala butiky s luxusným oblečením. V lete roku 2009 bola Mojsejová obvinená z trestného činu podvodu a z pokusu neodvedenia dane a poistného. V septembri 2013 bola vzatá do väzby a strávila v nej 13 mesiacov. Následne sa roky súdila s dlhoročným priateľom, no neskôr úhlavným nepriateľom, Františkom Kabrheľom. Tento nitriansky podnikateľ účinkoval v ich reality show Mojsejovci. Súdili sa o sumu vyše 800-tisíc eur. Pri ich hádkach nezostal kameň na kameni. Nora napríklad Versačeho označila za, citujeme, “ježibabin potrat”.  Pri nehnuteľnostiach Mojsejovej, Versačeho aj Norinho exmanžela Braňa explodovali viaceré granáty. Pri vyhlásení verdiktu v decembri 2016 však Versače Noru naopak obhajoval a spor označil za vyrovnaný. Súd však Nore vyniesol trest vo výške 10 rokov väzenia.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Braňo Mojsej to poriadne schytal od Noriky! Takto brutálne mu naložila

https://www.youtube.com/watch?v=6usJtfd7i7A

Viac sa dozvieš na ďalšej strane

Google+ Linkedin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*