fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

5 nemoderných spôsobov, ktorých sa máte zbaviť v manželstve

Máte tip? napíšte nám mailom

Prelomiť tradície, ktoré sú zažité v mysliach každého z nás, je nesmierne ťažké. Objavuje sa čoraz viacej mladých ľudí, ktorí sa rozhodnú žiť inak a na tie klasické zaužívané tradície radšej zabudnú, skúsia to svojou cestou. Dnes vám preto prinášame na zamyslenie 5 nemoderných spôsobov, ktoré nosíme so sebou od detstva a pri tom vieme, že nás nerobia vôbec šťastnými.

  1. Dovolenka zásadne iba spoločne!

Ísť na dovolenku sám, nie je zlý nápad. Niekedy sa totiž stáva, že sa jednoducho neviete dohodnúť na spoločnom výbere destinácie, kam by ste chceli ísť. Preto nie je zlým nápadom skúsiť, ísť každý zvlášť na dovolenku niekam inam. Veľa partnerov sa obáva nedôvery, podvádzania, ale pritom zabúdajú na jedno – keby vás chcel partner podviesť, urobil by to aj keď je doma!

  1. Konflikt vedúci k rozvodu

Hádkam vo vzťahu sa nedá niekedy jednoducho vyhnúť. Namiesto toho, aby ste po sebe kričali, boli plní negativity a zlosti, by ste mohli skúsiť zamyslieť sa nad tým, či sa nedajú vážne situácie riešiť inak, ako hádkou. A hoci už k nej prišlo a ste smutní, hneď sa nerozvádzajte. Všetky problémy, či už finančné alebo citové sa dajú riešiť! V budúcnosti vám pomôže naučiť sa konfrontovať cielene, nie iba bezcieľne kričať a hromžiť.

  1. Spoločné hobby

Spoločné hobby, ktoré vás vôbec nebaví a robíte ho iba pre to, aby bol partner spokojný, nevedie k ničomu inému, ako ku vašej nespokojnosti. To, že dovolíte svojmu partnerovi stretávať sa s priateľmi, mať s nimi spoločné hobby, vám prinesie viacej času na seba a na a vašich priateľov a v prvom rade, aj spokojného a šťastného partnera. Čo viacej si môžete želať?

  1. Spoločný spánok

Spánok je nevyhnutný na to, aby ste sa obaja cítili dobre a spokojne. To, že niekedy budete spať oddelene neznamená, že láska vyprchala, ale to, že si viete jeden druhého vážiť a rešpektovať. Oddelený spánok vám pomôže nabrať stratenú silu.

  1. Kamaráti opačného pohlavia

To, že máte vy alebo váš partner kamarátov opačného pohlavia, nemusí hneď znamenať, že s tými kamarátmi máte niečo viacej ako priateľstvo! Tým, že budete akceptovať kamarátov opačného pohlavia partnerovi, získate u neho veľkú dôveru a pochopenie, ktoré sú tak dôležité vo vzťahu.

Prečítajte si tiež:
Biofarmy na Slovensku: Tu si kúpite domáce vajíčka, mäso či syry
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií