fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

5-ročný chlapec priniesol do školy drogu: Vďaka nej sa cítim ako Spiderman

Máte tip? napíšte nám mailom

Iba 5-ročný chlapec priniesol do školy drogu. Prípad už preveruje polícia aj príslušné úrady a jeho otec sedí vo väzbe.  

Každé dieťa je zvedavé a veľa sa pýta. Pozorní musia byť najmä rodičia, ktorí sú zodpovední za návyky dieťaťa počas útleho detstva. Keď deti trochu vyrastú a stanú sa z nich škôlkári či školáci, čiastočnú zodpovednosť a vplyv majú na deti učitelia, pretože práve s nimi trávia väčšinu času, kým sú ich rodičia v práci.

Chlapec priniesol do školy drogu

Učitelia sa ich snažia zabaviť mnohými hrami a snažia sa spestriť program tak, aby hodiny v škôlke či škole neboli pre deti príliš nudné a jednotvárne. V spojených štátoch amerických majú na takéto dni určený jeden špeciálny deň. Práve vtedy si deti môžu do školy priniesť svoju obľúbenú hračku a ukázať ju aj ostatným deťom.  

Škola kontaktovala nielen políciu, ale aj príslušné úrady. Zdroj: ceskatelevize.cz

Kým iné deti si do školy zobrali bábiky, autíčka alebo lego, len 5-ročný chlapec sa rozhodol, že si prinesie vrecúško heroínu. Podozrivý prášok si všimol jeho učiteľ, ktorý sa chlapca okamžite spýtal, čo to má v ruke. Chlapec mu odpovedal, že prášok, ktorý priniesol do školy mu spôsobuje, že sa po ňom cíti ako Spiderman. 

Prečítajte si tiež:
Potrpíte si na kvalitnú výživu? POWERLOGY predstavuje zdravé a poctivo vyrábané produkty

Drogu našťastie neužil

Prípad na základnej škole v Lawrence, v štáte Massachusetts najskôr skončil v riaditeľni, no keďže išlo o veľmi závažnú skutočnosť, kontaktovaná bola nielen polícia, ale aj príslušné úrady. Chlapca okamžite previezli do nemocnice, kde bol podrobený vyšetreniam. Nakoniec sa ukázalo, že drogu nikdy neužil. Polícia sa však spýtala chlapca, odkiaľ vzal vrecúško. Ten im prezradil, že ho zobral z domu svojho otca. 

Horšie teda skončil otec malého chlapca. Keď polícia prehľadala dom Bennyho Garcia, v ktorom býva spoločne so svojím synom, odpoveď, odkiaľ vzal chlapec drogy, bola ihneď jasná. Benny Garcia v dome ukrýval 40 vrecúšok kokaínu a 70 vrecúšok heroínu. 

Chlapcov otec je policajtom dobre známy. Opletačky so zákonom kvôli drogám mal už aj v minulosti. A keďže teraz jeho syn prezradil otcovo malé tajomstvo, sedí vo väzbe a čaká na rozhodnutie súdu.

Zdroj: ladbible.com

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií