fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

5 spôsobov, ako udržať priateľstvo na diaľku aj počas leta

Máte tip? napíšte nám mailom

Ak nájdeš skutočnú priateľku na celý život, je ťažké zvládnuť odlúčenia, keď sa každá z vás nachádza v inej krajine, v inom meste, v inom okrese. Pravdou však je, že ak je vaše priateľstvo skutočné a ak vás spája niečo viac, ako len spoločný krúžok na výške či tenisové tréningy, nájdete spôsob.

Leto je veľkou skúškou pre vaše priateľstvo. Je to totiž obdobie, kedy sa z výšky vraciame domov, do rodného mesta či dediny, kedy veľa cestujeme, prípadne pracujeme v zahraničí. Existujú však spôsoby, ako zabezpečiť, aby vaše priateľstvo prežilo.

1. Stretnite sa na polceste

Leto je celé o cestovaní. Toto je skvelý spôsob, ako zažiť kopu zábavy a zároveň sa aspoň na chvíľu stretnúť. Budete mať vďaka tomu každá vlastné zážitky spojené s cestovaním, ale aj spoločné.

Nájdite kompromis medzi miestom, kde sa nachádzaš ty a kde sa nachádza tvoja najlepšia priateľka. Zažijete kopu zábavy, odnesiete si nezabudnuteľné zážitky a zveríte sa jedna druhej so svojimi tajomstvami.

2. Pošli jej pohľadnicu

Posielanie pohľadníc nevymiera. Aj keď sa ti to tak môže zdať.  Je síce fajn posielať každý deň tvojej priateľke maily alebo správny o tom, ako sa máš a čo nové si zažila. Nie je však o čosi krajšie, ak dostaneš alebo pošleš ručne napísaný list alebo pohľadnicu? Vďaka pohľadnici môžeš lepšie vyjadriť, čo cítiš.
Spolu s pohľadnicou totiž posielaš aj kus seba.

Prečítajte si tiež:
Zásah do súkromia? Google si nahráva tvoj hlas. Nahrávky si vieš vypočuť a odstrániť

3. Dohodnite si každý týždeň videorozhovor

Ak sa stane, že nemôžete jedna za druhou vycestovať, prípadne si dohodnúť spoločné miesto kde sa stretnete, dohodnite sa aspoň na videorozhovore. V dnešnej dobe existuje milión spôsobov, ako sa môžete spojiť, rozprávať a zároveň aj vidieť.  Telefón je super, ale vidieť sa je ešte lepšie.

4. Nečakane jej daj vedieť, že na ňu myslíš

Toto je možno trošku bláznivé, ale prečo nie, ak je to tvoja najlepšia kamarátka? Posielanie vtipných správ a obrázkov Vás udrží na rovnakej vlne a navyše, nie je fajn vedieť, že na teba niekto, na kom ti záleží myslí?

5. Spravte si fotky vecí, ktoré by ste za normálnych okolností robili spolu

Aj keď nie ste spolu, posielajte si navzájom fotky udalostí, vecí alebo situácií, ktorá by ste bežne zažívali spolu. Aspoň sa utvrdíte v tom, že tieto veci patria do vášho priateľstva.

Zdroj: elitedaily.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií