fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

5 vecí, ktoré muži na ženách neznášajú. Dokonca sú kvôli ním schopní opustiť ich

Máte tip? napíšte nám mailom

Či už máte vzťah, alebo nie a ste slobodná, spozornite. Dnes vám totiž prezradíme, ktorých 5 vecí vám môže zničiť vzťah.

Pri celkovej úprave by ste sa mali zamerať na týchto 5 vecí, pretože muži si na nich dosť potrpia!

Chodidlá  – Neupravené chodidlá, zhrubnutá pokožka či dokonca športové sandále sú pre mužov veľmi neatraktívne a doslova ich odpudzujú.

Ruky – Čisté a upravené nechty sú zárukou toho, že u muža vzbudíte dobrý prvý dojem. Niet sa čo čudovať, je to oveľa lepšie ako krátke a okúsané nechty, ktoré pôsobia ozaj hrozne.

Podpazušie – Vôňa podpazušia hraje v sympatiách taktiež dôležitú rolu, preto v týchto letných dňoch určite nezabudnite na deodorant najlepšie v ovocnej a sviežej vôni.

Tvár – Prirodzenosť sa už dlhé roky dostáva do prednosti a my nemôžeme nesúhlasiť. Aj preto vsaďte na jemnejšie odtiene a prirodzený šarm.

Oblečenie – Vyťahané nohavice na kolenách či na zadnej časti tela nepôsobia vôbec atraktívne a častokrát muži strácajú záujem. Preto aj keď nie ste modelka, vsaďte na to, v čom sa cítite dobre a čo vám pristane podľa ostatných.

Prečítajte si tiež:
Vek nie je žiadna prekážka. Táto 89-ročná babička je toho príkladom!

Foto: Max Pixel
Zdroj: prozeny.blesk.cz

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií