fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

5 vecí, ktoré potrebuje vedieť každá nezávislá žena predtým, než sa stane matkou

Ak sa pozrieš  okolo seba, môže to tak skutočne vyzerať. Vidíš nie len v telke, ale aj medzi svojimi kamarátmi, že stratili samých seba, že sú neustále v strese a predstavuješ si všetky tie katastrofické scenáre o tom, čoho všetkého sa budeš musieť vzdať ty. Nezabudni však, že to môžeš spraviť po svojom. A zváž pri tom týchto 5 vecí:

  1. Milovať hlboko sa stane dôležitejším

Stať sa mamou znamená kopec lásky. Tvoje dieťa ťa bude potrebovať pri všetkom a bude od teba doslova závislé. To znamená, že aj ty sa budeš snažiť byť lepšou a dať mu všetko, čo potrebuje. Začneš uvažovať nad tým, aké hodnoty chceš odovzdať svojmu dieťaťu a akým chceš byť vzorom.

  1. Otvorí sa ti mnoho nových dverí

Rodičovstvo je neustály proces objavovania a zisťovania. Je naozaj ťažké, ba priam nemožné predstaviť si, čo to znamená predtým, ako k tomu dôjde. Ak si napríklad umelkyňa, materstvo ti môže priniesť mnoho novej inšpirácie, ak si zamestnancom, možno sa na mnoho vecí budeš pozerať úplne inak. Možno budeš musieť tráviť menej času v práci a viac doma-so svojím dieťaťom. Zmení sa mnoho, no môže to priniesť aj pozitívny vietor do tvojho života.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií