fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

6 výhod toho, že žiješ sám. Single jedinci to potvrdia!

Máte tip? napíšte nám mailom

Niet krajších vecí na svete, ako byť zamilovaným a zdieľať s niekym osobný priestor. Teda, počkať, je. Mať vzťah sám so sebou a nespútane sa v ňom vyžívať vo vlastnom priestore. 

1. Varíš si, čo chceš

Teraz si predstav situáciu, že od malička miluješ zapekané kuracie prsia so syrom a broskyňou. Avšak, tudududum. Nálada ti sklesne, ak sa ti tvoja raw bio eko vegánska priateľka snaží vsugerovať, že tofu a sójové kocky sú výbornou alternatívou, ktorej chuť určite nerozoznáš. Ibažeby chutil vegánsky variant ešte lepšie. Dobre vieme, že chodíš za jej chrbtom na burgre a iné ohavnosti, ver nám však, jesť všetky tieto gurmánske skvosty v pohodlí domova je na nezaplatenie.

2. Si nechutný, ako veľmi len chceš

Áno, áno, ak spolu už dvaja začnú bývať, je tu istý predpoklad, že spolu randia už nejaký ten čas. Mali by mať teda vybudovaný i istý level intimity, ako pozitívnej, tak i negatívnej. Jasné, zase myslíme na nechutnosti. No i tak sa snažíme pred svojim partnerom s biologickými potrebami ako tak krotiť, čo nám často môže spôsobiť nemalé tráviace nepríjemnosti. Ak bývaš sám, doslova sa v nich vyžívaš. Fakt.

Prečítajte si tiež:
Meghan neudržuje s Kate žiadny kontakt. Nikdy nebola šťastnejšia
6 výhod toho, že žiješ sám
Zdroj: pexels.com

3. Keď kupuješ kefku, môžeš si vybrať farbu akú chceš

Tak toto by mali zahŕňať do predmanželských sľubov! V dobrom, aj v zlom. V zdraví i v chorobe. Dám ti svoje srdce, i na výber krajšiu farbu našich nových kefiek Curaprox, za ktoré vyvalíme takmer 20 eur, no aj tak si musím vždy nechať tú škaredšiu farbu. Prečo? Lebo veď pán sa hrá na drsného, ale akonáhle zbadá čiernu s ružovými štetinkami, musí ju mať. Super.

4. Ak minieš svoje úspory týždeň pred výplatou, nemusíš mať výčitky, lebo hladuješ sám

Priznajme si, nie vždy nám to hospodárenie vyjde. Sú časy, do ktorých sa chcene či nechcene dovedieš na samé finančné dno. Avšak omnoho radšej si v ňom sám, je ti to menej trápne a jesť celý týždeň vifonky sa ti tiež je príjemnejšie bez vyčítavých pohľadov tvojej partnerky. 

Zdroj: pexels.com

5. Pozeráš seriály, aké chceš

Prídeš domov po celom dni z práce, dáš si dobrú večeru a k tomu… nie, nie, žiadni Oteckovia. Žiadne Búrlivé víno, ani Vilko Rozboril. Hra o tróny začína, pokojne aj trikrát tá istá časť, ak je dobrá. Nech žije sloboda!

Prečítajte si tiež:
Otecko strávil 18 mesiacov vyrábaním magického stromu pre svoju dcérku. Podarilo sa mu to?

6. Dekoruješ ako chceš

Óó, áno. Žiadne lapače prachu, ružové prvky, volániky. Alebo naopak, áno! Tvoje okolie je jednoducho podľa tvojho gusta, buď s dekoráciami alebo bez. Presne tak, ako ti to vyhovuje. Dokonalá harmónia samého so sebou.

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií