fbpx
7 slávnych ľudí, ktorých neodradil ani prvotný neúspech a dnes patria medzi tých najúspešnejších na svete

7 slávnych ľudí, ktorých neodradil ani prvotný neúspech a dnes patria medzi tých najúspešnejších na svete

Veľakrát sa nám stáva, že nie všetko ide podľa našich plánov alebo že sa vyskytnú situácie, s ktorými sme nerátali a máme pocit, že bojovať už nemá zmysel. Inšpirujte sa týmito siedmimi známymi ľuďmi, ktorých ani prvotný neúspech neodradil od splnenia si svojho sna.

Bill Gates

Bill Gates je americkým podnikateľom, bol spoluzakladateľom spoločnosti Microsoft Corporation a dnes je predsedom jej predstavenstva a hlavným softvérovým architektom. Vedeli ste, že jeho prvý podnikateľský zámer skrachoval skôr ako dosiahol zisky?

Simon Cowell

Simon Cowell je zakladateľom viacerých talentových súťaží, ktoré objavili už viaceré spevácke hviezdy. Vedeli ste, že v minulosti mu skrachovala jedna z jeho nahrávacích spoločností?

View this post on Instagram

@TheXFactor #JudgesHouses

A post shared by @ simoncowell on

Jay-Z  

Americký spevák Jay-Z vydáva v posledných rokoch hit za hitom a patrí medzi tých najznámejších spevákov sveta. Vedeli ste, že zo začiatku mu nechcelo dať šancu žiadne nahrávacie štúdio?

J. K. Rowling

Britská autorka a filmová producentka J. K. Rowling sa preslávila knihami o príbehoch mladého čarodejníka Harryho Pottera, ktoré sa stali svetovou senzáciou. Odvtedy dokázala vybudovať impérium a stala sa najbohatšou ženou v Anglicku. No vedeli ste, že kým vyšla jej prvá kniha o Harrym Potterovi, tak ju odmietlo nejedno vydavateľstvo?

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Suicide Squad, film roku 2016?
Google+ Linkedin

Autor:

Moje meno je Rado a písanie ma baví už od detstva, už nech to znie akokoľvek klišé. Pôvodne som chcel ísť študovať žurnalistiku, ale nakoniec som vyštudoval kulturológiu na Univerzite Komenského. Napriek tomu, že veľa ľuďom tento odbor veľa nepovie, tak mňa štúdium veľmi bavilo a som rád, že sa teraz môžem venovať písaniu aj na témy, ktoré sme riešili v škole. Veď, čo môže byť viac ako robiť to, čo človeka teší a napĺňa."