fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

8 dôvodov, prečo vám chlapi dajú zbohom!

Niekedy je ťažké pochopiť opačné pohlavie… preto sme sa náhodne spýtali priamo mužov na to, čo sa im nepáči a znamená to pre nich okamžitý rozchod…

Karol:  “Jednoznačne vtedy, keď by moja frajerka flirtovala s mojím kamarátom, prípadne by si písala na sociálnych sieťach s kadekým…”

Viktor: “Určite by som dal žene zbohom, keby sa mi hrabala vo veciach, v telefóne alebo v počítači za účelom tam nájsť nejaký dôkaz. Viem, že ten, kto nič netají, nemá, čo ukrývať, ale vo vzťahu je pre mňa najdôležitejšia komunikácia a ak má podozrenie na niečo alebo je dáky problém, rád sa s ňou o tom porozprávam a telefón, počítač alebo čokoľvek iné jej rád sprístupním, aby sa presvedčila.”

Martin: “Neznášam ak sa na mňa dievča nalepí ako nálepka a snaží sa mi zobrať všetok môj čas. Nežijem iba pre ňu, okrem nej mám rodinu, kamarátov a svoje záľuby. Vzťah nie je na to, aby sme niekoho obmedzovali a boli spolu vkuse každý jeden deň…”

Kristián: “Pre mňa je vylúčené, aby ma frajerka porovnávala s jej bývalým. To by som fakt nestrpel. Veď zoberme si to z opačnej strany, ktorej žene by sa páčilo, keby ju porovnávam so svojou ex…”

Adam: “Nenávidím, keď si moja frajerka robí zo mňa svoju najlepšiu kamarátku. Rád jej pomôžem s výberom oblečenia, ale zas to nemusím počúvať vkuse, neznášam riešiť či je krajšia bordová alebo purpurová, takéto ženy mi prídu skôr ako paničky, ktoré sa nevedia postarať okrem svojho mejkapu o nič iné…”

Rišo:  “Vadí mi, ak mi nedovolí robiť to, čo chcem. Mám rád pocit slobody, keď si bez obáv môžem raz za čas vyjsť s kamarátmi na pivo alebo futbal…”

beer

Marcel: “Nemám rád nudu, takže ak by som sa s babou nudil, nemalo by to pre mňa význam. Nerád robím stále to isté…”

Fero: “Neznášam, keď baba chodí každý víkend po baroch a so mnou sa stretne tak raz alebo dvakrát do týždňa, ako keby som s ňou vôbec nebol. Nemám rád, keď sa venuje viac svojim kamarátkam a náhodou, keď jej zavolám, či nepôjdeme napríklad do kina, tak je nervózna. Mať frajera to nie je módny doplnok a keď nie je ochotná pre vzťah niečo obetovať, tak nech si ho potom nehľadá. Ja nikoho nerád obmedzujem, ale všetko má svoje hranice…”

people-partying-gif

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií