fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Spoznajte takmer 80-ročnú slovenskú blogerku: Má tisíce fanúšikov!

Máte tip? napíšte nám mailom

Možno vás to prekvapí, ale takmer 80-ročná slovenská blogerka je dôkazom toho, že vek je naozaj iba číslo.  Miluje varenie a pre svojich viac ako 70-tisíc fanúšikov pridáva recepty na Facebooku.

Takmer 80-ročná slovenská blogerka si získa aj vás

Sme zvyknutí, že na internete nájdeme stovky blogeriek. Objavujú sa na Facebooku, Instagrame a získavajú si priazeň mnohých ľudí. Najmä v posledných rokoch sa food blogy tešia pozornosti, ľudia si tu totiž nájdu zaujímavé recepty a inšpirácie, čo variť alebo piecť. Niektoré sa špecializujú na vegánske, low carb, raw alebo paleo recepty. Takmer 80-ročná slovenská blogerka však prináša čaro tradičných jedál a ponúka recepty na najväčšie maškrty, ktoré Slováci milujú. Pani Irena Píšová z Banskej Štiavnice varí a pečie s láskou, čo vidno aj na fotografiách, ktoré pridáva na Facebook.

Zveřejnil(a) Irenkine dobrôtky dne Středa 18. prosince 2019

Kuchárske umenie pani Irenky obdivujú aj za hranicami

Pani Irenka nie je hviezdou len u nás. Podľa jej receptov sa varí aj v zahraničí a Slovensku tak robí skvelé meno. Takmer 80-ročná slovenská blogerka má na Facebooku stránku s názvom Irenkine dobrôtky a má viac ako 70-tisíc fanúšikov. Práve oni si jej recepty nesmierne pochvaľujú a nevedia sa dočkať toho, ako si prečítajú nejaký nový. Aj keď je pani Irenka dôchodkyňa, energie má na rozdávanie a jej cieľom je pomáhať najmä mladým gazdinkám, ktoré sa učia variť alebo piecť. V Banskej Štiavnici je vychýrenou kuchárkou a cukrárkou, a preto nie je prekvapivé, že si ľudia od nej radi dajú poradiť a stavia na overené recepty.

Medové rezy – krémPotrebujeme 1 medové pláty.Krém: 250 g masla,1 plechovka ( 397 g ) sladené salko.Na potretie plátov…

Zveřejnil(a) Irenkine dobrôtky dne Neděle 1. prosince 2019

Je veľmi šikovná

Pani Irenka svoje jedlá fotí a pridáva na internet. Naučil ju to jej syn, aby si vedela pomôcť sama. Takmer 80-ročná slovenská blogerka si recepty vymýšľa alebo ich upravuje podľa potreby. Každý najprv vyskúša, ochutná a odfotí, čím dokazuje svoju šikovnosť a snahu robiť veci stále lepšie. Jedným z jej snov je vydať vlastnú kuchársku knihu, ktorá by si určite veľmi rýchlo našla svojich priaznivcov. Vďaka svojmu blogu na Facebooku ľuďom ukazuje, aké krásne je tradičné varenie a pečenie, ktoré z módy nevyjde nikdy. Veď čo chutí lepšie ako domáca strava, ktorá je varená s láskou?

Zveřejnil(a) Irenkine dobrôtky dne Čtvrtek 15. srpna 2019

Prečítajte si tiež:

Ako sa z maniačky na oblečenie stala populárna slovenská blogerka, ktorá ľudí inšpiruje k „pomalej“ móde?

Zdroj: facebook.com  sme.sk  casopisslovo.sk tvnoviny.sk

Prečítajte si tiež:
Dočkali sme sa! Ministerstvo zvyšuje povolenú rýchlosť na diaľnici až na 140 km/h
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií