fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

89-ročný miliardár Bernie Ecclestone čaká svoje štvrté dieťa

Kontroverzný boháč Bernie Ecclestone čaká so svojou omnoho mladšou manželkou vytúženého syna. Dieťa by sa malo narodiť v júli.

Máte tip? napíšte nám mailom

Bývalý šéf Formuly 1, Bernie Ecclestone, sa teší, že sa jeho rodina rozrastie o ďalšieho člena. Ak všetko pôjde tak, ako má, jeho manželke Fabiane Flos sa v júli narodí chlapček. Miliardár má už 3 dcéry z predchádzajúcich manželstiev, Deborah (65), Tamaru (35) a Petru (31).

Len aby bolo zdravé

Bernie Ecclestone oslávi v októbri 90. narodeniny, jeho súčasná manželka Fabiana má 44 rokov. Vekový rozdiel medzi manželmi je 45 rokov.

„Ako všetci rodičia, aj my máme jen jedno prianie. Dieťa sa musí narodiť zdravé,“

povedala Fabiana pre švajčiarske noviny Blick.

Fabiana dúfa, že ich syn nebude chcieť nikdy pracovať v odvetví, v ktorom sa preslávil jeho otec Bernie. Bývalý riaditeľ Formuly 1 sa s Fabianou Flosi spoznal v roku 2009, oženil sa s ňou v roku 2012. Kvôli krásnej Brazílčanke sa rozviedol s chorvátskou modelkou Slavicou Radic, ktorá mu porodila dve dcéry, Tamaru a Petru.

Zbytočný rozruch

Bernie Ecclestone sa vyjadril, že nechápe, prečo je okolo ich dieťaťa taký rozruch. Považuje to za prirodzenú časť života a na dieťa sa už veľmi teší.

„Som veľmi šťastný a som šťastný aj za moju manželku. Tešila sa na toto už niekoľko rokov a ja som veľmi rád, že jej tu niekto ostane potom, keď ja odídem,“

povedal miliardár pre portál dailymail.

Prečítajte si tiež:
Prvé zábery dcérky Adriany Sklenaříkovej! Pozrite, ako vyzerá malá Nina

Odhaduje sa, že Bernie Ecclestone zarobil počas svojho pôsobenia na čele Formuly 1 viac než 2,8 miliardy eur. Svoju kariéru začínal ako jazdec, neskôr sa stal riaditeľom celej súťaže.

V bezpečí pred koronavírusom

Manželia sú momentálne v izolácii, ukrývajú sa pred svetom na Bernieho farme neďaleko Sao Paula, v Brazílii. Ak sa v júli bábätko narodí, zaradí sa Bernie Ecclestone do prvej desiatky najstarších otcov v histórii. Rekord momentálne drží istý Ramjit Raghav, ktorému sa narodilo dieťa vo veku 96 rokov. Bernie má však ešte dosť času nato, aby sa jeho rekord pokúsil prelomiť.

Nezostáva nám nič iné, ako popriať šťastným rodičom veľa zdravia nielen pre nich, ale najmä pre ich synčeka.

Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Dailymail Blick Metro

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií