fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

9 najčastejších klamstiev meškajúcich ľudí

Máte tip? napíšte nám mailom

Aké sú najčastejšie klamstvá meškajúcich ľudí? Poznáte to veľmi dobre. Je jedno, kedy vstanete alebo kedy vyrazíte. Proste ste majstri v meškaní.

Jedna vec je nepochopiteľná, vždy keď sa vydáte na akúkoľvek strastiplnú cestu, vždy sa objavia zvláštni ľudia či veci alebo dokonca čudné zjavy na cestách.

Okrem kamiónov, autobusov, traktorov či konských povozov musíte dávať pozor, aby ste nerozbili auto na rozbombardovanej ceste plnej jám.

Ak sa tomuto vyhnete, ľahko sa vám môže stať, že z čista-jasna sa objavia tí, čo majú pomáhať a chrániť a nasolia vám mastnú pokutu. Keď sa vás opýtajú kam sa tak ponáhľate, tak si radšej zahryznete do jazyka.

Ak cestujete vlakom, je boj už dávno prehratý. Vlaky na Slovensku meškajú, horia,  prípadne sa niekto práve počas vašej cesty rozhodne skoncovať so svojím životom. A to už naozaj nestíhate nič.  Nuž, nezostáva nič iné, ako si vymyslieť dôveryhodnú výhovorku.

1.    O dve minútky som tam

Dobre viete, že o dve minúty by ste tam neboli ani stíhačkou. Prídete najskôr o dvadsať minút, ale dve minútky znejú lepšie.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Záhadné miesta na Slovensku #3 Hrozí vám na pohorí Tribeč zmiznutie?

2.    Parkujem

To by ste ale museli parkovať Titanic. Bez srandy. Parkovať auto hodinu na prázdnom parkovisku vedia iba ženy. Jedinou akceptovateľnou situáciou je, ak je firma v  bratislavskom Starom meste. Tam je táto výhovorka prijateľná.

 

Spot Parking GIF - Find & Share on GIPHY

3.    Neviem to nájsť

Nejde vždy o lož, ale čo iné si vymyslieť, ako toto. Preto ide o milosrdnú lož. Na zamyslenie však je, keď ju použijete u lekára, ku ktorému chodíte už zopár rokov.

4.    Ešte som musela deti zaviezť do školy

Toto malé klamstvo je naozaj bizarné, keď nemáte deti a všetci o tom vedia. Hups!

5.    Ochoreli mi deti

Tak ako v predošlom, dávajte si pozor na túto výhovorku, ak je pravdepodobnosť odhalenia pomerne vysoká. Teda ak vás kolegyňa videla ráno s nimi pri škole.

Prečítajte si tiež

Bolesť hlavy je klišé! Prečítaj si, aké najbizarnejšie výhovorky použili Slováci, aby sa vyhli milostným radovánkam!

6.    Pokazilo sa mi auto

Tramtadadá, máme tu druhú najčastejšiu výhovorku. V tomto prípade radíme, aby ste mali nejaké fotky ako dôkaz a ešte situáciu zveličovali aspoň 5 minút po príchode.

Prečítajte si tiež:
Google Mapy budú zobrazovať pri navigácii maximálnu povolenú rýchlosť

7.    Zastavili ma policajti

Nič nezvyčajné na Slovensku, keďže sú na každom rohu, ale priznajme si, vám sa to stáva podozrivo často. Radíme túto výhovorku používať tak raz za mesiac.

Super Troopers Police GIF - Find & Share on GIPHY

 

8.    Nezvonil mi budík

Síce máte pocit, že je nemožné, aby sa v dnešnej inovatívnej dobe niekto vyhovoril práve takto neoriginálne, no žiaľ, stále existujú takí, ktorí sa ju neštítia použiť. Tí, ktorí túto výhovorku používajú, samozrejme, zabudnú dodať, že nezvonil preto, lebo si ho ani nenastavili.

9.    Vybil sa mi telefón

A nemal som autonabíjačku, pochopiteľne. Ide o menej časté klamstvo, ale stáva sa.

Tak, toto boli najčastejšie klamstvá meškajúcich ľudí podľa nás. Aké sú tie vaše?

Meškaniu zdar!

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií