fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

9-ročný chlapec poslal žiadosť o prijatie do NASA. Čítajte, akú odpoveď mu na jeho list zaslal sám riaditeľ

Máte tip? napíšte nám mailom

Na jeho list odpísal riaditeľ divízie planetárnej ochrany

Prednedávnom sa na internete objavil inzerát, v ktorom hľadala NASA vhodného kandidáta na pozíciu dôstojník planetárnej ochrany. Jedným z uchádzačov o túto pracovnú pozíciu bol aj 9-ročný Jack Davis.

kid-nasa-application-guardian-of-the-galaxy-jack-davis-6

Práve Jack sa chcel stať jedným z členov tímu NASA. Sám totiž tvrdí, že aj keď má 9 rokov, je vhodným kandidátom na pozíciu dôstojníka planetárnej ochrany. Takto vyzeral jeho list o prijatie, ktorý sa stal hitom internetu.

kid-nasa-application-guardian-of-the-galaxy-jack-davis-8

Vážená NASA,

volám sa Jack Davis a rád by som prijal prácu dôstojníka planetárnej ochrany. Hoci mám 9 rokov, myslím si, že sa hodím na túto prácu. Jedným z dôvodov je aj to, že moja sestra si myslí, že som tiež mimozemšťan. Videl som takmer všetky filmy, ktoré sa zaoberajú vesmírom. Videl som seriál Agenti S.H.I.E.L.D. a dúfam, že si budem môcť pozrieť aj Muži v čiernom. Som vážne dobrý vo videohrách. Som mladý, takže sa môžem naučiť myslieť ako mimozemšťan.

S úctou
Jack Davis

Odpoveď na seba nenechala dlho čakať a riaditeľ divízie planetárnej ochrany mladému chlapcovi odpísal. Jej odpoveď si môžete pozrieť na druhej strane.

Prednedávnom sa na internete objavil inzerát, v ktorom hľadala NASA vhodného kandidáta na pozíciu dôstojník planetárnej ochrany. Jedným z uchádzačov o túto pracovnú pozíciu bol aj 9-ročný Jack Davis.

Prečítajte si tiež:
Takto sa zmenili ľudia potom, ako prestali užívať drogy. Rozdiely sú naozaj obrovské

Na jeho list odpísal riaditeľ divízie planetárnej ochrany.

kid-nasa-application-guardian-of-the-galaxy-jack-davis-9

Drahý Jack,
počul som, že si strážca galaxie a že máš záujem byť dôstojníkom ochrany planéty NASA. To je skvelé!

Naša ponuka na pozícií planetárnej ochrany je naozaj super a je veľmi dôležitou prácou. Je to o ochrane Zeme pred malými mikróbmi, ktoré prinášame z Mesiaca, asteroidov a Marsu. Je to tiež o ochrane iných planét a mesiacov od našich baktérií.

Vždy hľadáme šikovných budúcich vedcov a inžinierov, ktorí nám v tom budú pomáhať, a preto dúfam, že ty budeš tvrdo študovať a budeš v škole dobrý. Dúfame, že sa s tebou uvidíme v NASA čo najskôr.

S pozdravom,
Dr. James L. Green
Riaditeľ divízie planetárnej vedy

Zdroj: www.boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií