9-ročný chlapec poslal žiadosť o prijatie do NASA. Čítajte, akú odpoveď mu na jeho list zaslal sám riaditeľ

9-ročný chlapec poslal žiadosť o prijatie do NASA. Čítajte, akú odpoveď mu na jeho list zaslal sám riaditeľ

Na jeho list odpísal riaditeľ divízie planetárnej ochrany

Prednedávnom sa na internete objavil inzerát, v ktorom hľadala NASA vhodného kandidáta na pozíciu dôstojník planetárnej ochrany. Jedným z uchádzačov o túto pracovnú pozíciu bol aj 9-ročný Jack Davis.


kid-nasa-application-guardian-of-the-galaxy-jack-davis-6

Práve Jack sa chcel stať jedným z členov tímu NASA. Sám totiž tvrdí, že aj keď má 9 rokov, je vhodným kandidátom na pozíciu dôstojníka planetárnej ochrany. Takto vyzeral jeho list o prijatie, ktorý sa stal hitom internetu.

kid-nasa-application-guardian-of-the-galaxy-jack-davis-8

Vážená NASA,

volám sa Jack Davis a rád by som prijal prácu dôstojníka planetárnej ochrany. Hoci mám 9 rokov, myslím si, že sa hodím na túto prácu. Jedným z dôvodov je aj to, že moja sestra si myslí, že som tiež mimozemšťan. Videl som takmer všetky filmy, ktoré sa zaoberajú vesmírom. Videl som seriál Agenti S.H.I.E.L.D. a dúfam, že si budem môcť pozrieť aj Muži v čiernom. Som vážne dobrý vo videohrách. Som mladý, takže sa môžem naučiť myslieť ako mimozemšťan.

S úctou
Jack Davis

Odpoveď na seba nenechala dlho čakať a riaditeľ divízie planetárnej ochrany mladému chlapcovi odpísal. Jej odpoveď si môžete pozrieť na druhej strane.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Takto sa príroda pod vplyvom človeka zmenila v priebehu pár rokov! Mali by sme sa nad sebou zamyslieť!
Google+ Linkedin

Written By :

Magazín, ktorý tvoríme spolu

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

*

*