fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Túžiš po žiarivom úsmeve? Pomôže ti týchto 9 tipov!

Mnoho ľudí sníva o krásnych a zdravých zuboch, ale nie každý sa odhodlá pre chemické bielenie. V tomto článku nájdeš spôsoby, ako docieliš krásne zuby. Po týchto radách budú tvoje zuby svetlejšie aj o niekoľko tónov!

Samozrejme tieto triky nie sú náhradou za pravidelné návštevy u zubára!

Zubná pasta z kurkumy

Zmiešaj jednu čajovú lyžičku kurkumy s rovnakým množstvom kokosového oleja a pridaj aj 2 až 3 kvapky oleja z mäty. Tento mix sa postará o tvoju sklovinu, vybieli ti zuby a osvieži tvoj dych. Používaj to ako bežnú zubnú pastu.

kurkumová zubná pasta

Olej z čajovníka

Rozrieď 5 kvapiek 100 percentného oleja z čajovníka s pol pohárom vody. Touto vodou si vyplachuj ústa po ich vyčistení každý deň a výsledky sa dostavia po pár týždňoch. Pre lepší efekt si týmto olejom vyčisti zuby raz až dvakrát do týždňa. V žiadnom prípade nie častejšie.

čajovníkový olej

Jahodová pasta

Vezmi čerstvé jahody a rozdrv ich lyžicou a pridaj troška jemnej morskej soli. Výslednú pastu nanes na zubnú kefku a jemne si ňou masíruj zuby pár minút. Následne si poriadne vypláchni ústa. Aby nedošlo k poškodeniu skloviny neopakuj to častejšie než raz za dva týždne.

jahodová pasta

Kokosový olej

Nanes troška kokosového oleja na svoje zuby asi 20 minút pred ich čistením a nechaj ho pôsobiť. Toto opakuj 2 – 3krát do týždňa.

kokosový olej

Pokračovanie na ďalšej strane

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií