fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

90-ročná prostitútka je stále pri chuti: Koľko si privyrobí k dôchodku?

Prostitúcia na Slovensku ešte stále patrí ku kontroverzným témam, a to aj napriek tomu, že sa na našom území nachádzajú mnohé erotické salóny. V zahraničí sa ale sexuálnym službám oddáva 90-ročná prostitútka.

Máte tip? napíšte nám mailom

Poskytovanie erotických služieb sa často vyskytuje aj na miestach, ktoré nie sú pre takéto účely označené. Napríklad v naoko kultúrnych, masážnych, relaxačných aj iných strediskách. Privyrábanie si prostitúciou ale môže mať drastické následky.

Príkladom je prípad 10-ročnej Timei, ktorú do sexu hnalo až 12 pasákov. Keď už sa ďalej nevládala oddávať sexu, nútili ju užívať drogy. Nakoniec však utiekla a pomoc jej poskytla polícia. K tejto téme sa vyjadrila aj Monika Hullová, konkrétne z Akadémie Policajného zboru v Bratislave, ktorá tvrdí: „Vo väčšine prípadov je totiž prostitúcia ich jediným, pomerne lukratívnym zdrojom obživy a logicky nemajú záujem na tom nič meniť.“

90-ročná prostitútka Zdroj: Marlow Stern twitter.com/
90-ročná prostitútka Zdroj: Marlow Stern twitter.com

Prečo to robí?

Portál Šarm.sk  poskytol informáciu, že prostitúcii sa venuje tiež 90-ročná žena menom Sheila Vogel-Coupe. Mohlo by sa zdať, že sa jej venuje už od mladistvého veku, ale tejto „práci” si prišla na chuť krátko po 80-ke. Tvrdí, že to bolo z dôvodu, že jej zomrel manžel a cítila sa osamelá. Len za jediný týždeň k nej príde až 10 zákazníkov a k dôchodku si tak pripíše o 220 eur viac.

Prečítajte si tiež:
3 znamenia zverokruhu, ktoré vás nepodržia ani v najťažších chvíľach
90-ročná prostitútka Zdroj: youtube.com
90-ročná prostitútka Zdroj: youtube.com

Mužov očakáva v odvážnom outfite. I napriek svojmu veku musí pôsobiť sexy, preto je väčšinou oblečená v krátkej sukni a v podväzkoch. O svojom povolaní tvrdí: „Nejde mi až tak o peniaze. Páči sa mi, keď ma muži obdivujú, je to skutočne príjemný pocit. A ja vtedy viem, že som veľmi sexy a naozaj žiadaná.” Jej konečné stanovisko k sexu je, že ho jednoducho zbožňuje.

Sex za peniaze nanešťastie preferujú mladé aj staršie ženy. Väčšinou ide o sociálne slabé prípady, ktoré sa nachádzajú v krajných životných situáciách. Vždy je však vhodné mať na pamäti, že existujú mnohé efektívnejšie riešenia, ako skĺznuť k takýmto činom. Neraz z týchto prípadov vznikne to, že sa dostanú do situácie, kedy sú v ohrození života.

Zdroj titulnej foto: twitter.com/Marlow Stern/youtube.com

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií