fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

A je to tu! V Česku vznikol prvý song k obľúbenej hre POKÉMON GO.

Máte tip? napíšte nám mailom

Youtuber Vláďa, ktorý má okolo 230 000 odberateľov, vytvoril song, o ktorom sme tušili že vyjde, no nevedeli sme, kto bude prvý.

Nová aplikácia Pokémon Go zamestnáva množstvo mladých ľudí a pamätníkov malých tvorov ešte z detských čias. Ľudia sa vybrali do ulíc a lovia ich na rôznych miestach. So svojimi úlovkami sa chvália napríklad na facebookovej stránke Pokemon Go svk/cz.

Novej aplikácii Pokémon Go sa potešili aj českí a slovenskí youtuberi. Tí sa predbiehajú v tom, kto natočí kvalitnejšie video na svoj kanál. Youtuber Vláďa to zasa zobral inou stranou, hudobne. Na známu aplikáciu, ktorá pomaly dobíja svet, vytvoril song s originálnym názvom Lovci Pokémonu.

A čo ty? Už si sa oddal novej hre? Tu sa dočítaš o tom, aké plusy a mínusy zo sebou hra prináša, a tu si môžeš pozrieť, kde všade už ľudia svojich pokemónov ulovili.

Vypočuj si prvý song v našich končinách o novej hre, ktorá valcuje svet, Pokémon Go.

Vláďa – Lovci pokémonu

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií