fbpx
Absolútny bestseller prichádza! Kartová hra, ktorá ovládla Amazon je aj na Slovensku!

Absolútny bestseller prichádza! Kartová hra, ktorá ovládla Amazon je aj na Slovensku!

Práve v tomto období prišiel čas na to, aby ste si aj vy užili poslednú vychytávku v kartových hrách, ktorá oživí každú párty.

Minulý týždeň vyšla nová slovenská verzia hry Karty proti humanite, ktorá vám i vašim kamarátom pri jej hraní zaručene zdvihne náladu. Síce bude chvíľu trvať, kým sa prehryziete všetkými 540 luxusnými kartičkami, ktoré dostanete, no určite to bude stáť za to.

Zaiste oceníte aj fakt, že vo vyšších verziách hry dostanete aj čisté kartičky, na ktoré si môžete dopísať slová, mená či vety, ktoré sú známe vo vašej partii a takto doviesť hru do ďalšieho levelu. V darčekovej či luxusnej verzii je to ideálny darček pre priateľa, priateľku, kamarátov či súrodencov.

Britská verzia tejto hry – Cards against humanity – sa stala na britskom Amazone bestsellerom – absolútne číslo jedna v predaji zo všetkých kartových hier v ich ponuke. Len odporúčania na jej kúpu tam napísalo skoro 6 000 zákazníkov a získala 4,8 hviezdičky z 5 možných!!!

Na americkej verzii tohto populárneho obchodu ju odporúča dokonca až skoro 34 000 zákazníkov, s rovnakým skóre 4,8 hviezdičky z 5.

Karty proti humanite
Karty proti humanite

Princíp hry je založený na dvoch typoch kartičiek – čierne s vetami, ktoré treba doplniť, či otázkami, na ktoré treba odpovedať a biele s možnými doplneniami viet, či možnými odpoveďami na otázky. Každý hráč hrá väčšinou s 10 bielymi kartičkami, z ktorých vyberá čo najvtipnejšiu kombináciu, či odpoveď k textu na čiernej kartičke. Takto vzniká nekonečné množstvo zábavných kombinácií. Skúste si teda aj takto cez smiech predĺžiť svoj život.

Karty proti humanite
PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Dievčina hľadala zmysel života a tak sa popýtala chalana, či ho nepozná. Ten jej ho povedal, no nečakal, že mladá ho takto odfajčí
Google+ Linkedin
Klocher

Autor:

Magazín, ktorý tvoríme spolu