fbpx
Prečítajte si absurdné, no stopercentne pravdivé myšlienky zo sprchy, ktoré už možno napadli aj  vám! Tak čo, vidíte sa v nich?

Prečítajte si absurdné, no stopercentne pravdivé myšlienky zo sprchy, ktoré už možno napadli aj vám! Tak čo, vidíte sa v nich?

Určite ste sa neraz pohrávali v hlave s myšlienkami, pri ktorých vám napadlo: “Bože, zamýšľajú sa nad takýmito vecami aj iní ľudia? Som vôbec normálny?!” Buďte si istí, že áno. Nech už je to akokoľvek banálne, triviálne, zvrátené či hlúpe, všetci sa občas zamýšľame nad “taľafatkami”, ako či je chrúst skutočne nesmrteľný alebo či bolo skôr vajce alebo sliepka. 

Ak ste jazykovo aspoň trošku zdatní, určite vám odporúčam dať follow na #showerthoughtsdaily. Jednoznačne sa nájdete v nejednom ich príspevku, prípadne vás prinútia zamyslieť sa nad banálnymi vecami, ktoré beriete ako samozrejmosť. A verte, že sa pritom zasmejete. Nižšie nájdete malú ochutnávku “výrokov zo sprchy” spolu so slovenským prekladom, aby sa pobavili aj tí skôr narodení či menej jazykovo zdatní. Tak čo poviete, koľké z týchto myšlienok vám naposledy v sprche prebehli hlavou?

 

” V istom momente vášho detstva sa so svojím kamarátom hráte vonku poslednýkrát, no nikdy neviete, kedy to je.”

” Pravdepodobne ste dnes videli aspoň jedného človeka, ktorého už nikdy v živote viac neuvidíte.”

 

“Nemáme absolútne žiadny fyzický dôkaz, že práve dnes je štvrtok. Všetci sa akosi spoliehame na fakt, že niekto dodržiava presné odpočítavanie od prvého dňa.”

 

“Voda je tekutina, ktorej príchuť je jej teplota.”

Pokračovanie na ďalšej strane

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  5 bizarných vecí, ktoré spadli z neba! Neuveríte, na čo všetko ľudia natrafili!
Google+ Linkedin

Umenie mlčať je ťažšie ako schopnosť hovoriť. Mnohí hovoria, lebo nevedia mlčať a mnohí mlčia, lebo nevedia čo povedať. Dať slová na papier umožní neumlčať vypovedané, alebo vypovedať umlčané. Napísané dáva možnosť oživiť premlčané a zvýrazniť nevypovedané. Práve pre to píšem. :)