fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Adoptovaný pitbull ukázal svoju pravú tvár. Takéto správanie nečakala ani jeho nová majiteľka

Máte tip? napíšte nám mailom

Aj keď pôsobí plemeno pitbull na ľudí agresívne, neplatí to určite pre všetky psy tejto rasy. Výnimkou je minimálne Russ.

Študentka Kayla Filoon si adoptovala z filadelfského útulku pitbulla Russa. Zrejme to bola “láska na prvý pohľad” , pretože už keď ho po prvýkrát videla, cítila, že je medzi nimi zvláštne spojenie. “Sedel, hľadel na mňa tými očami a ja som vedela, že si o musím vziať,” prezradila iba 20-ročná študentka.

hugging-adopted-pitbull-russ-1

Na adopcii psa by nebolo nič divné, predsa len ide o bežnú vec, avšak, Russ sa svojej majiteľke za tento čin odpláca ako žiaden iný pes.

Raz v noci sa k nej Russ totiž priplazil a začal sa s ňou maznať. Odvtedy svoju novú majiteľku potešuje hrejivým objatím kedykoľvek. Všimnúť si to môžete aj na nasledujúcich fotkách.

hugging-adopted-pitbull-russ-10

hugging-adopted-pitbull-russ-11

hugging-adopted-pitbull-russ-16

Majiteľka adoptovaného psíka sa s týmito fotkami podelila na internete, pretože chcela inšpirovať ďalších ľudí k tomu, aby sa nebáli osvojiť si zvieratká z útulku. Ako si môžete všimnúť na tomto príbehu, adootovaný psík vám vašu lásku vráti stonásobne.

Prečítajte si tiež:
OBROVSKÉ NEŠŤASTIE V TALIANSKU: Pri zrútení mosta zahynulo najmenej 35 ľudí

hugging-adopted-pitbull-russ-9

Zdroj: www.boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií