fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Advokát obvinený z vraždy Daniela Tupého ide do väzby, trvá však na svojej nevine

Študenta Filozofickej fakulty Univerzity Komenského Daniela Tupého zavraždili 4. novembra 2005 na Tyršovom nábreží v Bratislave.

Máte tip? napíšte nám mailom

26.3.2023 (SITA.sk) –
aktualizované 26. marca 2023, 17:16

Adam P., ktorý je obvinený z vraždy študenta Daniela Tupého, bude stíhaný väzobne. Ako pre médiá uviedla dozorová prokurátorka prípadu, existovala obava, že by sa vyhýbal úkonu trestného konania.

Obvinený podľa obhajcu Michala Ellingera nepopiera, že bol na mieste činu. Doplnil však, že trvá na tom, že je nevinný. „Sú tam viaceré indície, že tam boli rôzne osoby,” uviedol obhajca a doplnil, že obvinený odmietol vypovedať, pretože mu nebolo umožnené nahliadnuť do spisu.

Vyšetrovateľ ešte vo štvrtok 23. marca obvinil osobu advokáta Adama P. z trestného činu vraždy. Pôvodne v tejto veci policajti zadržali 10 osôb, zvyšných deväť však neskôr prepustili.

Študenta Filozofickej fakulty Univerzity Komenského Daniela Tupého zavraždili 4. novembra 2005 na Tyršovom nábreží v Bratislave. Osemčlennú skupinku vtedy napadli zozadu viaceré osoby. Tupý zomrel na následky viacerých bodných zranení.

Viac k témam: Súdy, Väzobné stíhanie, Vražda, Vražda Daniela Tupého
Zdroj: SITA.sk – Advokát obvinený z vraždy Daniela Tupého ide do väzby, trvá však na svojej nevine © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Vodič BMW pri zjazde z bratislavského mosta prerazil bariéru a ostal s autom stáť na diaľnici (foto)
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií