fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aj keď si to možno nechceš priznať, mama bude navždy tvojou najlepšou priateľkou. Vieš prečo?

Zamyslela si sa niekedy nad tým, kto je naozaj tvojou najlepšou priateľkou a kto ti je najbližšie celý život a nikdy neodchádza? Vieš, kto ťa nikdy nenechá v štichu, aj keď je to s tebou niekedy naozaj ťažké? Správna odpoveď! Je to mama.

Aj keď sa ti to niekedy možno nezdá a máš na ňu niekedy ťažké srdce, pretože ťa občas pokarhá, aj tak je práve mama tá, ktorá ti nikdy nechcela zle.

Mama hovorí vždy pravdu

Mama je jediná osoba v tvojom živote, ktorá ti hovorí naozaj vždy pravdu. Aj keď nie je vždy príjemná a občas to možno trochu zabolí, vie, prečo to robí. Nechce ti ublíži, iba sa snaží, aby si mala triezvy pohľad na svet a aby si sa vyhla ľuďom a veciam, ktoré by ti mohli ublížiť. Bude si ťa takýmto spôsobom chrániť pred ľuďmi, ktorí až také čestné úmysly nemajú.

Mama nikdy nepovie nie

Určite vieš, aké to je, keď práve potrebuješ niekoho pri sebe, a nikto si nenájde ani chvíľku času. Vieš, kto zo všetkých ľudí v tvojom živote nikdy nepovie „nie“ a chvíľku času si nájde vždy? Správne. Pretože mama radšej zruší svoj dlho očakávaný termín u kaderníčky, ako keby mala povedať nie tebe a tvojim starostiam.

Mama poúča s dobrým úmyslom

Nikto z nám nemá rád, keď ho niekto poúča a snaží sa mu vnucovať svoje názory. Keď to však robí mama, myslí to naozaj dobre. Snaží sa docieliť, aby si sa vyhla chybám, ktoré spravila vo svojom živote ona sama.

Pokračovanie článku nájdeš na druhej strane.

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií