fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aj v ťažkých časoch dokázal dať ľuďom nádej. Krčméry zohral v boji proti pandémii nezastupiteľnú úlohu, povedal Mikas

Vedel dať ľuďom nádej, ktorú potrebovali a počas pandémie ho spoznala široká verejnosť ako múdreho a láskavého človeka.

Máte tip? napíšte nám mailom

21.12.2022 (Webnoviny.sk) – Profesor Vladimír Krčméry zohral v boji proti pandémii nezastupiteľnú úlohu, uviedol vo svojom vyjadrení k úmrtiu profesora Krčméryho hlavný hygienik SR Ján Mikas.

Svoje odborné skúsenosti neváhal ponúknuť pri riešení problémov pandémie. Dodal, že Krčméry dokázal dať ľuďom v ťažkých časoch nádej, ktorú potrebovali a počas pandémie ho ako múdreho a láskavého človeka spoznala široká verejnosť.

Profesora Krčméryho si podľa Mikasa budeme pamätať ako obetavého, múdreho, odvážneho a vždy pokorného muža s veľkým srdcom, ktorý bezhranične slúžil biednym a najsilnejších usmerňoval s gráciou. Rodine i blízkym Mikas vyjadril úprimnú sústrasť.

Fotogaléria: Vladimír Krčméry

Vladko, odišiel si od nás priskoro. Ďakujeme za všetko, čo si urobil pre ľudí na Slovensku i na zahraničných misiách. Mnohým z nás si bol drahým priateľom. Jednou z Tvojich pekných vlastností bolo, že sa každý v Tvojej prítomnosti cítil výnimočne. A toto dokážu iba vzácni ľudia. Bolo nám cťou byť v Tvojej spoločnosti,” uzavrel Mikas.

Viac k témam: Pandémia, Úmrtie, Úmrtie Vladimíra Krčméryho
Zdroj: Webnoviny.sk – Aj v ťažkých časoch dokázal dať ľuďom nádej. Krčméry zohral v boji proti pandémii nezastupiteľnú úlohu, povedal Mikas © SITA Všetky práva vyhradené.

Prečítajte si tiež:
Rada pre mediálne služby chce koordinovať projekty v oblasti rozvoja mediálnej gramotnosti, zorganizovala okrúhly stôl
Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií