fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aj vy máte problém si udržať stabilný vzťah? Sústreďte sa na tieto veci a uvidíte, že si nájdete ideálnu ženu

Niekedy, aj keď veľmi túžime, máme problém si nájsť muža/ ženu, s ktorým/ s ktorou dokážeme vydržať niekoľko rokov v spoločnej domácnosti. Ak naozaj netušíte, v čom je problém, mali by ste si uvedomiť, že pravdepodobne za to môže vaše správanie k opačnému pohlaviu. Problémom u mužov nebude ani tak pomerne neznáma Peyronieho choroba, ale skôr správanie k ženám.

Nechoďte na to hneď zhurta

Či už ste sa zoznámili na erotickej zoznamke, alebo vás dali dokopy vaši kamaráti, neodporúčame vám ísť na to hneď zhurta. Veľakrát sa stalo, že po pár týždňoch randenia sa partneri rozišli pre neprekonateľné rozdiely.

Doprajte si čas na spoznávanie

Spoznávajte sa, chodievajte na výlety a hlavne sa rozprávajte. Jedine tak zistíte, akú povahu má človek, s ktorým by ste chceli tvoriť pár. Samozrejme nie vždy odhalíte skutočnú povahu partnera.

Žene hneď nevešajte na nos, že rozmýšľate o zväčšení penisu a podobne. Intímne veci si najprv nechávajte pre seba. V konečnom dôsledku by ste proces spoznávania mohli predčasne ukončiť. Tým ale nechceme povedať, aby ste o sebe nič nehovorili. Treba však vedieť, čo môžete povedať a čo naopak nie.

Buďte sám sebou

Určite sa nepretvarujte. Buďte taký, aký v skutočnosti ste. Ak máte nejaké nedostatky, nesnažte sa ich zahmlievať. Partner by vás mal brať takého, aký ste. Po určitom čase by aj tak na to prišiel a spôsobili by ste si tak nemalé komplikácie. Možno by došlo aj k rozchodu!

Foto: Max Pixel

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií