fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ak by ostala ticho, dali by jej pokoj. Takto si zažije peklo na zemi!

Máte tip? napíšte nám mailom

Osamelá alkoholička Rachel (Emily Blint) si prechádza zlým obdobím. Okrem rozvodu so svojím mužom sa na ňu valia aj depresie. Táto žena každodenne cestuje vlakom a fantazíruje o perfektnom páre, Jasonovi a Jess (Luke Evans a Haley Bennet), pri ktorých jej “behajú po hlave” tie najpikantnejšie predstavy.

Zvláštnosťou je, že svoje predstavy vždy ukončí na poslednej zastávke, kde vlak končí cestu. Avšak, jedného dňa uvidí na konečnej niečo, čo nemala nikdy vidieť.

vlak 2

Celý thriller nesie názov “Dievča vo vlaku” a príbeh sa zamotáva vtedy, keď Rachel uvidí niečo nevídané. S týmto zážitkom sa bude chcieť aj podeliť. Avšak, až neskoro zistí, že to povedala tým nesprávnym ľuďom.

Z človeka, ktorý chcel odhaliť podivuhodné zmiznutie ženy, sa náhle stáva hlavný podozrivý. Ako je to možné? To vám môžeme priblížiť v tomto traileri.

Slovenská kinopremiéra je naplánovaná na 06. 10. 2016 a priaznivci thrillerov si prídu na svoje.

Zdroj: totalfilm.cz

Foto: youtube.com

 

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií