fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Fotka tohto chlapca sa stala okamžite virálnou. Do školy totiž musí kráčať 5 km a to za každého počasia!

Máte tip? napíšte nám mailom

Fotka 8-ročného čínskeho chlapca sa stala virálnou hneď potom, ako sa po prvýkrát objavila na internete. Za všetko môže jeho neľahký osud!

Malý chlapec nemá ľahký život. Žije v chudobných pomeroch so svojou sestrou a babkou a do svojej základnej školy musí kráčať každé ráno skoro 5 kilometrov. A najhoršie je to teraz v studených mesiacoch, kedy je teplota výrazne pod nulou.

Podobne sa to stalo aj v deň, kedy vznikla spomínaná fotografia. Vonku mrzlo a teplota bola okolo -9°C. Ako si môžete všimnúť na fotke, mráz sa usadil na chlapcových vlasoch, ktoré vyzerajú akoby boli posypané snehom. Podobne zničené sú aj jeho ruky, ktoré sú vysušené a zničené prácou.

ice-boy-walk-freezing-cold-school-wang-fuman-china-1

ice-boy-walk-freezing-cold-school-wang-fuman-china-9

ice-boy-walk-freezing-cold-school-wang-fuman-china-4

Obdivuhodné je na tomto smutnom príbehu to, že malý chlapec sa nevyhovára na negatívne podmienky, ale každé ráno vstáva a ide do školy, aby sa naučil nové veci, aby zmenil svoj neľahký osud.

Ak sa ti ráno nebude chcieť ísť do školy, spomeň si na tohto chlapca a možno zmeníš názor…

Zdroj: www.boredpanda.com

Prečítajte si tiež:
Na palube Boeingu 737 nikto neprežil. Zahynula aj rodina Antona Hrnka
Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií