fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

To, aké si znamenie, povie o tebe, aký si v posteli!

Máte tip? napíšte nám mailom

Astrológia a sex

Dnes ti prinášame poznatky o tom, ako sú znamenia zo zverokruhu prepojené so sexuálnou stránkou nášho života.

Kozorožec (22. decembra do 19. januára)

Kozorožci obľubujú misionársku polohu. Sú lojálni, konzistentní a bezpeční. Nie sú veľmi kreatívni, no svoju prácu odvedú výborne. Taktiež sú mimoriadne spoľahliví ľudia, čo znamená, že stále majú pre istotu pri sebe kondóm. Celkovo to môžeme zhodnotiť, že si síce s kozorožcom neprežiješ tie najkreatívnejšie sexuálne hrátky, ale určite ťa dostatočne uspokojí.

Vodnár (20. januára do 18. februára)

Vodnári sú veľmi vynaliezaví a radi skúmajú nové veci v sexuálnom živote. Každá nová poloha ich posúva ďalej. Ich sexuálne praktiky zvyknú byť trochu netradičné a odvážne. O tom je však život. Skúšať nové veci.

Ryby (19.februára do 20. marca)

Ryby patria do skupiny emocionálne založených ľudí. Radšej dajú prednosť láske, ako pochybnému sexu na jednu noc. Ryby najviac charakterizuje poloha na lyžičky. Radi sa túlia a sú veľmi emotívni. Počas aktu radi vzdychajú partnerovi do uška, aby zdôraznili úroveň vzrušenia.

Tiež sa veľmi dobre starajú o potreby svojich partnerov. Čo znamená, že sa vždy budeš mať ako kráľ.

Baran (20 marca do 19. apríla)

Ľudia so znamením baran sú plní dobrodružstva a skutočného životného impulzu. O tom niet pochýb, že najradšej to majú odzadu. Barani sú tvrdšie osobnosti a radi sa ujmu vedenia vášnivého aktu. Niekedy si doprajú aj sexuálny život ako z filmu 50 odtieňov šedej.

Článok pokračuje na ďalšej strane

Býk (20.apríla do 20. mája)

Býci sú v tomto trochu leniví. Čo sa týka mužov, tak tí majú radi, ak si ich osedlá samotná žena, ako napríklad pri polohe “cowgirl”. Radi si vychutnávajú pohľad, ako sa na nich vlní ženské telo.

Prečítajte si tiež:
Osudy a činy ľudí, ktorým je len ťažko uveriť

Ženy v znamení býka majú rady pocit bezpečia. Od mužov žiadajú, aby určovali tempo milostného aktu. Nie sú zástankyne sexu na jednú noc. Týmto ženám sa nepáči tvrdý a šialený sex. Majú radi nežné pohladenie a dlhú predohru.

Blíženci (21 mája do 20. júna)

Blíženci sú energickí a nápadití, čo z nich robí dobrých partnerov na orálny sex. Sú zvedaví a najmä spontánni. Radi by načerpali nové skúsenosti a tie pretavili v milostný akt. Najväčšia pohroma pre blížencov je nuda v posteli. Oni totiž zbožňujú divoké jazdy!

Rak (21. júna do 22. júla)

Pri ich sexuálnom živote je najdôležitejšia láska. K osobe musia niečo cítiť a až potom môže nasledovať milovanie. Raci sa k vám chcú dostať, čo najbližšie po fyzickej stránke, ale aj po psychickej. Bez splynutia mysle to jednoducho nepôjde. Ich najsilnejším spojením je hlboký pohľad do očí. To ich vie dostať na vrchol.

Lev (23.júla do 22. augusta)

Levi milujú byť stredobodom pozornosti. Ak už ide o hociktorú polohu, chcú byť tí dominantní. Veľmi radi si pri sexe z plného hrdla zakričia, nech sa vie, že si to užívajú. Ak máš suseda, ktorý je v znamení leva, určite si ho už musel počuť. Ďalším špecifickým znamením je aj to, že sa pri tom radi na to pozerajú. Či už prostredníctvom zrkadla alebo kamery. Jednoducho musia cítiť, že sú stredobodom vesmíru!

Prečítajte si tiež:
Vedeli ste, že letušky používajú tajný kód v prípade, že sa v lietadle nachádza mŕtvy človek? Zistíte, aký

Článok pokračuje na ďalšej strane

Panna (24. augusta do 22. septembra)

Praktickí, presní a starostliví. Tieto slová popisujú osoby, ktoré sú znamenie panna. Ženy sú stvorené pre akékoľvek polohy, pri ktorých sa chlap dostane rukou ku klitorisu. To jednoducho milujú.

Majú tendenciu byť perfekcionistky, čo znamená, že nie je ľahké ich uspokojiť. Obľubujú klasické miesta, ako je spálňa poprípade obývačka. Na iné miesta ju ani neťahaj!

Váhy (23 septembra do 22. októbra)

Čo sa týka žien, tak tie obľubujú polohu na vrchu. Rady sa cítia, ak sú na vrchole a všetko môžu kontrolovať a sledovať. Sú veľmi pohostinné, pokojné a diplomatické. Majú rady, ak to trvá pomerne dlho. Pochvaly a lichôtky ich vedia dostať do varu.

Škorpión (23.októbra do 21. novembra)

Škorpióni patria medzi divoko nezávislé osobnosti. V sexe sú výborní. Dynamické pohyby a vynaliezavosť ťa presvedčia o ich posteľových kvalitách. Radi majú všetko pod kontrolou a s partnerom sa nemaznajú. Milujú to trochu tvrdšie!

Strelec (22.listopadu do 21. decembra)

Strelci sú majstri v sebaukájaní. Ich silná a zároveň slabá stránka je ich nezávislosť. Ak nemajú sexuálneho partnera, nevadí im to. Veď si vystačia aj sami. Radi filozofujú a prežívajú dobrodružstvá. Radi striedajú partnerov, ale ak sa im nedarí, nezúfajú. Vždy majú sami seba.

Zdroj: elitedaily.com

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií