fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Akné ako znak nevery? Veru tak, aj takáto kuriozita vás môže prezradiť! Neveríte? Tak čítajte!

Máte tip? napíšte nám mailom

Divné? Nechutné? Chvályhodné? Nech už vám to pripadá akokoľvek, faktom je, že nemenovaná žena odhalila neveru svojho manžela len vďaka jeho akné. Ženskému oku predsa neujde ani tá najmenšia maličkosť – inak tomu nebolo ani v tomto prípade.

Právnik Tolga Aydemir sa nedávno s verejnosťou podelil o kuriózny prípad, s akým sa nestretol počas celej svojej praxe. Napriek tomu, že je na slovo vzatým profesionálom vo svojom odbore, skutočne ho zaskočilo, keď jeho klientka uviedla ako dôvod rozvodu akné na mužovom chrbte. Neverníka totiž odhalila podľa vytlačených pupienkov.

Raz večer si pri jeho prezliekaní všimla, že jeho pupienky na jeho ramenách sú čerstvo vytlačené. Ona mu to nespravila a keďže akné sa nachádzalo na miestach, kam si muž sám nedočiahne, začalo jej to byť mimoriadne podozrivé. Hoci sa snažila nevenovať tomu prílišnú pozornosť, nedalo jej to a vŕtalo jej to po celý večer v hlave.

Keď muž zaspal, šikovne mu nazrela do mobilu. Nanešťastie, jej podozrenie sa potvrdilo. V aplikácii WhatsApp našla konverzáciu s úplne cudzou ženou, ktorú upozornil na to, že mu nemala vytláčať vyrážky, pretože má teraz doma problém. Neváhala ani sekundu a okamžite podala žiadosť o rozvod.

Prečítajte si tiež:
Ešte stále si nie si istá, či ťa miluje? Týchto 6 znamení ho prezradí

“S týmto som sa ešte nestretol, aby niekto odhalil neveru podľa vyrážok na chrbte. Veď moja klientka použila pátracie dedukcie ako Sherlock Holmes,” vyjadril sa právnik.

Ženin právnik Aydemir

 

Zdroj: https://www.topky.sk/gl/520435/2210565/Zena-sa-nahodou-dozvedela–ze-ju-podvadza-manzel–Ale-to–ako-nechutne-na-to-prisla–vyraza-dych

Foto: https://www.topky.sk/gl/520435/2210565/Zena-sa-nahodou-dozvedela–ze-ju-podvadza-manzel–Ale-to–ako-nechutne-na-to-prisla–vyraza-dych

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií