Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Vieš ako baliť dievčatá? Skús vyskúšať tieto rady!

Portál pre mladých Klocher.sk ti prináša odporúčania, ako by si sa mal správať k nežnejšiemu pohlaviu. Vyskúšaj naše rady a určite sa ti zadarí pri balení alebo pri flirtovaní s dievčaťom.

Pokračovanie pod reklamou

1. Povedz jej niečo sladké. Sladké rečičky sa dievčatám páčia. Toto je jedna z najlepších vecí, ktoré by chlapi mali robiť čo najčastejšie. Najviac zaberá pochvala šiat, hovoriť dievčatám, ako pekne voňajú alebo čo i len nejaký krátky vtip, ktorý jej vyčarí úsmev na perách. Dievčatá ťa budú milovať!

2. POZOR! Ak na ňu zvoláš “sexica!”, nemusí to zabrať. Skús radšej “zlatko” alebo “chrobáčik”, to majú dievčatá radšej.

3. Dievčatá milujú maznanie. Veľmi veľa maznania!

4. Ak si zapamätáš niečo zvláštne, čo povedala, a neskôr to spomenieš alebo sa na to opýtaš, tak jej to vyčarí skvelý pocit na duši. Dievčatá majú rady obozretných a všímavých chalanov!

5. Dievčatá nechcú, aby si im čítal myseľ. Chcú, aby si sa ich pýtal.

6. Ak vieš, že sa práve rozišla, nepripomínaj jej starého EX, ale ukáž jej, že si oveľa lepší než on. Rýchlo zabudne na svojho EX a tým si ju získaš.

7. Zamilujú si ťa, ak sa im budeš pozerať priamo do očí (nie do výstrihu). V jej očiach musíš cítiť, že verí jedine tebe.

8. Keď chlapi povedia niečo zmysluplné, pre dievčatá je to ako poklad. Tvoje múdre slová v nej evokujú pozornosť, ktorá vydrží po celý deň v jej srdci.

9. Keď je dievča seriózne či vážne, počúvaj ju!

10. Dievčatá milujú, keď s chlapom udržiavajú plynulú konverzáciu.

Pokračovanie pod reklamou

11. Počas odprevádzania domov po vydarenom rande sa dievčatá chcú cítiť v bezpečí. Aj keď hovoria, že sa vedia o seba postarať a neboja sa, v kútiku duše dúfajú, že ich muži budú po celú dobu strážiť a ochraňovať. To z chlapa robí veľkého džentlmena. Z toho dievčatá pozorujú, či sa o nich muž dokáže vôbec postarať.

12. Urob si na ňu čas. Čas, ktorý jej môžeš venovať, je najlepšia investícia do budúceho vzťahu.

13. Snaž sa o ňu zaujímať. Dievčatá ocenia, ak sa usiluješ splynúť s jej koníčkami alebo záľubami.

14. Objímaj ju stále, keď môžeš. Je to pre nich “sladké” a zvlášť keď je to prekvapivé.

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií