fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ako byť krásny aj počas epidémie? Ľudia vyhadzujú smeti v róbach

Pozrite si fotografie ľudí, ktorí z vyhadzovania smetí urobili spoločenskú udalosť. K smetiakom si obliekli to najkrajšie, čo doma majú.

Máte tip? napíšte nám mailom

Tepláky a tričko. To je uniforma dnešných dní. Z médií dookola počúvame, že máme ostať doma a chrániť tým životy našich blízkych. A tak ostávame. A spolu s nami ostávajú doma aj naše krásne šaty. Zatvorené v skriniach postupne naberajú prach, blednú a vychádzajú z módy. Ľudia, a najmä ženy, sa preto rozhodli, že si svoje krásne šaty budú obliekať, hoci aj len na vyhadzovanie smetí.

Bizarné a originálne fotografie

Zábavné fotografie ľudí v nádherných róbach, ale aj maskách sa na sociálnych sieťach objavujú už niekoľko týždňov. Tento trend rozbehla istá Danielle Askew z Queenslandu, v Austrálii. Danielle pred časom zverejnila na facebooku fotografiu. Má na nej oblečené šaty, ktoré sa podobajú na notoricky známe šaty Elsy z Ľadového kráľovstva a na hlave má korunku. Danielle sa však nechystá na maškarný bál ani na svadbu. Jednoducho vynáša smeti. V týchto dňoch sa aj táto podceňovaná činnosť stáva jednou z minima možností opustiť svoj dom či byt. Vďaka vynášaniu smetí aspoň na okamih opustíme štyri steny, ktoré nás väznia a zamávame susedom či smetiarom. Práve kontakt s vonkajším svetom je v týchto chvíľach tou najcennejšou komoditou.

Prečítajte si tiež:
Slováci toto musíte počuť! Novú pesničku o Jánošíkovi nedostanete z hlavy

Daniellina fotografia zožala veľký úspech, a tak sa Austrálčanka rozhodla založiť na facebooku skupinu Bin Isolation Outing. Na tejto stránke pridávajú ľudia fotografie, ktoré vznikli počas vynášania smetí. Obrázky dokazujú, že aj taká banálna činnosť sa v tejto dobe môže zmeniť na spoločenskú udalosť.

Inšpirovala ju kamarátka

Skupina má v súčasnosti takmer 350 000 členov a dávno v nej nie sú len ľudia z Austrálie. Danielle hovorí, že inšpiráciou bola pre ňu jej kamarátka. Tá jej napísala, že je veľmi vzrušená, pretože má dnes vyniesť smeti. Danielle kamarátke navrhla, aby sa poriadne vyobliekala, keďže sa chystá vonku. Kamarátka súhlasila a Danielle sa k nej pripojila.

Pozrite si výber tých najvydarenejších fotografií, ktoré sa objavili v skupine Bin Isolation Outing:

Ľudia vyhadzujú smeti v róbach
Facebook
Ľudia vyhadzujú smeti v róbach
Facebook
Facebook

Ľudia vyhadzujú smeti v róbach

Facebook/Imogen Jaylin‎
Facebook/Elisa Mulvihill
Ľudia vyhadzujú smeti v róbach
Facebook/Cathy Dunbar‎
Facebook/Caleb Coulter‎
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj Mirror Facebook Bored Panda

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií