fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ako je to možné?! Nepodarilo sa im vyhrať veľké talentové súťaže, ale predsa si žijú svoj sen

Máte tip? napíšte nám mailom

V posledných rokoch sa s talentovými súťažami aj na Slovensku akoby roztrhlo vrece. Často sa však stáva, že ako rýchlo sa z niektorých stanú hviezdy, tak rýchlo sa na nich po pár mesiacoch zabudne. Výnimkou sú však títo talentovaní ľudia, ktorí nemuseli ani vyhrať, aby si plnili sny.

Miro Jaroš

Miro Jaroš bol finalistom úplne prvej Slovenskej Superstar, ktorá v čase vysielania spôsobovala doslova ošiaľ a davovú psychózu. Napriek tomu, že skončil na šiestom mieste, tak i naďalej pokračoval v speváckej kariére, a po prvotných neúspechoch je z neho dnes slovenský detský kráľ, ktorého piesne pozná hádam každé dieťa u nás.

https://www.instagram.com/p/BnIWJ8HAKs7/?taken-by=jarosmiro

https://www.instagram.com/p/BnHeMvigwP5/?taken-by=jarosmiro

Dominika Mirgová

Dominika Mirgová sa dostala v treťom ročníku Superstar až do samotného finále. Aj keď skončila druhá, na spev nezanevrela a dnes je z nej úspešná speváčka, ktorá sa môže pochváliť naozaj silnou fanúšikovskou základňou.

https://www.instagram.com/p/BmgpftSATnD/?taken-by=dominikamirgovaofficial

https://www.instagram.com/p/BmjUM_pAxlj/?taken-by=dominikamirgovaofficial

Tomáš Bezdeda

Rovnako ako Miro Jaroš, tak aj Tomáš Bezdeda bol finalistom prvej Superstar. Skončil na treťom mieste a aj keď o ňom nebolo dlhšie počuť, dnes je z neho úspešný spevák, ktorý vystupuje predovšetkým s obľúbenou slovenskou skupinou Aya.

Prečítajte si tiež:
Pikantné fakty a rekordy, ktoré sa prekonávajú ťažko! Trúfaš si ich zdolať?

https://www.instagram.com/p/Bj0K5Srglk2/?taken-by=tomas_bezdeda

https://www.instagram.com/p/BjPYx9dAAde/?taken-by=tomas_bezdeda

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

Dáša Mamba Šarközyová 

Dáša Mamba Šarközyová bola jednou zo semifinalistov nielen Superstar, ale šťastie skúšala aj v slovenskej verzii talentovej súťaže X Factor. Napriek tomu, že sa jej nepodarilo vyhrať, pokračovala v spievaní a dnes má na konte vlastný album a za sebou desiatky divadelných postáv v rôznych muzikáloch, v ktorých si našla svoje miesto.

https://www.instagram.com/p/Bmcxt4qgepf/?taken-by=mambadasha

https://www.instagram.com/p/BmK57qngB94/?taken-by=mambadasha

Adam Ďurica

Aj spevák Adam Ďurica je príkladom toho, že sa netreba vzdávať. Napriek tomu, že sa v Superstar nedostal ani do finálovej desiatky, tak pokračoval v speve a dnes je z neho jeden z najlepších slovenských spevákov, ktorý získal dokonca už viackrát aj ocenenie OTO v kategórii spevák.

https://www.instagram.com/p/BjK02QKHw-O/?taken-by=adamdurica

https://www.instagram.com/p/BitutQSnFbq/?taken-by=adamdurica

Tomáš BuranoWski

Spevák Tomáš Buranowski skúšal zas šťastie v súťaži Česko Slovensko má talent ešte v roku 2011. Napriek tomu, že porotu ohúril, tak sa mu vyhrať nepodarilo. Niekoľko rokov na sebe pracoval, zmenil si meno a prišiel s hitom Lúč, vďaka ktorému patrí medzi tých najznámejších a najúspešnejších slovenských spevákov súčasnosti.

https://www.instagram.com/p/BY1NjTSDukV/?taken-by=buranowski_official

https://www.instagram.com/p/Bj9yiyLg9f2/?taken-by=buranowski_official

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE

Celeste Buckingham

Celeste Buckingham sa dostala v roku 20011 do finálovej desiatky v Superstar. No dlho sa tam neudržala, čo dodnes veľa ľudí nechápe, lebo táto speváčka je zaujímavá nielen svojím krásnym hlasom, ale aj exotickým zjavom. V súčasnosti však už patrí k tým najlepším slovenským speváčkam a darí sa jej aj za hranicami našej krajiny.

Prečítajte si tiež:
5 najčudnejších chorôb na svete: Počuli ste o už syndróme Pica?

https://www.instagram.com/p/BmiSyzRFr2X/?taken-by=celbuckingham

https://www.instagram.com/p/BmyNotkF6l_/?taken-by=celbuckingham

Martin Harich

V roku 2011 sa Martin Harich stal finalistom speváckej súťaže Česko Slovenská Superstar, kde skončil na štvrtom mieste. Dnes sa mu darí nielen v speve, ale aj v moderovaní. V susednom Česku má vlastnú reláciu pre mladých.

https://www.instagram.com/p/BlmYTL5AxRT/?taken-by=hartin_marich

https://www.instagram.com/p/Bl1OHPFA0VK/?taken-by=hartin_marich

Samuel Tomeček

Samuel Tomeček bol vo finále prvej Superstar, a aj keď nevyhral, tak spevu sa venuje dodnes. Po rokoch sa zbavil svojich typických dlhých vlasov, zmenil hudobný žáner a zjavne mu to prinieslo dlhoočakávaný úspech.

https://www.instagram.com/p/BlgEQzRgY1Y/?taken-by=samueltomecek

https://www.instagram.com/p/BTYhASzg6ev/?taken-by=samueltomecek

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií