fbpx
Ako je to možné?! Nepodarilo sa im vyhrať veľké talentové súťaže, ale predsa si žijú svoj sen

Ako je to možné?! Nepodarilo sa im vyhrať veľké talentové súťaže, ale predsa si žijú svoj sen

V posledných rokoch sa s talentovými súťažami aj na Slovensku akoby roztrhlo vrece. Často sa však stáva, že ako rýchlo sa z niektorých stanú hviezdy, tak rýchlo sa na nich po pár mesiacoch zabudne. Výnimkou sú však títo talentovaní ľudia, ktorí nemuseli ani vyhrať, aby si plnili sny.

Miro Jaroš

Miro Jaroš bol finalistom úplne prvej Slovenskej Superstar, ktorá v čase vysielania spôsobovala doslova ošiaľ a davovú psychózu. Napriek tomu, že skončil na šiestom mieste, tak i naďalej pokračoval v speváckej kariére, a po prvotných neúspechoch je z neho dnes slovenský detský kráľ, ktorého piesne pozná hádam každé dieťa u nás.

https://www.instagram.com/p/BnIWJ8HAKs7/?taken-by=jarosmiro

https://www.instagram.com/p/BnHeMvigwP5/?taken-by=jarosmiro

Dominika Mirgová

Dominika Mirgová sa dostala v treťom ročníku Superstar až do samotného finále. Aj keď skončila druhá, na spev nezanevrela a dnes je z nej úspešná speváčka, ktorá sa môže pochváliť naozaj silnou fanúšikovskou základňou.

https://www.instagram.com/p/BmgpftSATnD/?taken-by=dominikamirgovaofficial

https://www.instagram.com/p/BmjUM_pAxlj/?taken-by=dominikamirgovaofficial

Tomáš Bezdeda

Rovnako ako Miro Jaroš, tak aj Tomáš Bezdeda bol finalistom prvej Superstar. Skončil na treťom mieste a aj keď o ňom nebolo dlhšie počuť, dnes je z neho úspešný spevák, ktorý vystupuje predovšetkým s obľúbenou slovenskou skupinou Aya.

https://www.instagram.com/p/Bj0K5Srglk2/?taken-by=tomas_bezdeda

https://www.instagram.com/p/BjPYx9dAAde/?taken-by=tomas_bezdeda

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Úspešní ľudia odporúčajú, čo treba robiť počas víkendov

Google+ Linkedin

Autor:

Moje meno je Rado a písanie ma baví už od detstva, už nech to znie akokoľvek klišé. Pôvodne som chcel ísť študovať žurnalistiku, ale nakoniec som vyštudoval kulturológiu na Univerzite Komenského. Napriek tomu, že veľa ľuďom tento odbor veľa nepovie, tak mňa štúdium veľmi bavilo a som rád, že sa teraz môžem venovať písaniu aj na témy, ktoré sme riešili v škole. Veď, čo môže byť viac ako robiť to, čo človeka teší a napĺňa."