fbpx
Ako je to možné?! Nepodarilo sa im vyhrať veľké talentové súťaže, ale predsa si žijú svoj sen

Ako je to možné?! Nepodarilo sa im vyhrať veľké talentové súťaže, ale predsa si žijú svoj sen

V posledných rokoch sa s talentovými súťažami aj na Slovensku akoby roztrhlo vrece. Často sa však stáva, že ako rýchlo sa z niektorých stanú hviezdy, tak rýchlo sa na nich po pár mesiacoch zabudne. Výnimkou sú však títo talentovaní ľudia, ktorí nemuseli ani vyhrať, aby si plnili sny.

Miro Jaroš

Miro Jaroš bol finalistom úplne prvej Slovenskej Superstar, ktorá v čase vysielania spôsobovala doslova ošiaľ a davovú psychózu. Napriek tomu, že skončil na šiestom mieste, tak i naďalej pokračoval v speváckej kariére, a po prvotných neúspechoch je z neho dnes slovenský detský kráľ, ktorého piesne pozná hádam každé dieťa u nás.

View this post on Instagram

Dnes som zažil jedno z najťažších nakrúcaní. Veľa detí, situácií (niektoré som mohol zvládnuť aj lepšie – zapracujem na sebe!) jedna ropucha (viď mám ju na fotke v rukách) a nakrúcanie na streche🤭Zajtra pokračujeme. Musím sa však ešte pred spaním poďakovať všetkým, ktorí dnes robili najlepšie ako vedeli – @dominikakucejova @markdannmusic @majkmainstagram @dominik.suplata @horvath3022 @simonaivanova.makeup @makeupbylucid @sramka @milanoselsky @mazoretky.alba.bratislava @pseudoart_creative @jurajloj @zuzkakanocz @mariannadurianova @mato.299 @claudi_299 Ďakujem rodinám z Dolichenskej v Rusovciach, že sme im dnes okupovali cestu a že nám dovolili narušiť ich súkromie. Verím, že sa všetci z videoklipu BALÓN budeme tešiť😍

A post shared by Miro Jaros (@jarosmiro) on

Dominika Mirgová

Dominika Mirgová sa dostala v treťom ročníku Superstar až do samotného finále. Aj keď skončila druhá, na spev nezanevrela a dnes je z nej úspešná speváčka, ktorá sa môže pochváliť naozaj silnou fanúšikovskou základňou.

View this post on Instagram

💙 BENÁTKY 💙 Krásne miesto, škoda že sme nevideli jeho všetky krásy. Veľa dobrodružstiev sme zažili, na nie ľahko dostupné miesta sa dostali a spánku sme tiež veľa nedali 🙈 ale silno verím, že to bude stáť za to 🙏🏼🎥🔥 Ďakujem celému tímu ktorí so mnou tieto dni trávili, pomohli, obetovali svoj čas a spravili zo mňa opäť 👸🏼💁🏼‍♀️💙 Pre mňa to bola najviac náročná výroba klipu (cca 30 km nachodených, krvavé pľuzgiere, modrinové nohy, štípance od komárov, zmoknutá, vystrašená, zapálené oči..)🤦🏼‍♀️ masakeeeer 😂 ale tie zlé momenty vystriedali aj svetlé, kedy sme sa smiali cez slzy 😂🙌🏼 #živanš #véčko 🤣 ĎAKUJEM mojej láske a skvelému manažérovi @zvolkoofficial ❤️ za jeho oporu a zmanažovanie tohto výletu a samozrejme veľká VĎAKA @hair_studio_jirko_blatny 💁🏼‍♀️ @michal_dlhopolec 📸 @lussimakeupartist 💄 @dusankrajcovic 🎥 @majself_neptun 🙋🏽‍♂️ @slanchita 👸🏼👏🏼 BUDE TO 🔝🔝🔝🤞🏼 #stopy

A post shared by Dominika Mirgova (@dominikamirgovaofficial) on

Tomáš Bezdeda

Rovnako ako Miro Jaroš, tak aj Tomáš Bezdeda bol finalistom prvej Superstar. Skončil na treťom mieste a aj keď o ňom nebolo dlhšie počuť, dnes je z neho úspešný spevák, ktorý vystupuje predovšetkým s obľúbenou slovenskou skupinou Aya.

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE.

PREČÍTAJTE SI TIEŽ  Táto umelkyňa vytvára na vlastnej tvári NESKUTOČNÉ OPTICKÉ ILÚZIE. Nad niektorými z nich budete neveriacky krútiť hlavou!

Google+ Linkedin

Autor:

Moje meno je Rado a písanie ma baví už od detstva, už nech to znie akokoľvek klišé. Pôvodne som chcel ísť študovať žurnalistiku, ale nakoniec som vyštudoval kulturológiu na Univerzite Komenského. Napriek tomu, že veľa ľuďom tento odbor veľa nepovie, tak mňa štúdium veľmi bavilo a som rád, že sa teraz môžem venovať písaniu aj na témy, ktoré sme riešili v škole. Veď, čo môže byť viac ako robiť to, čo človeka teší a napĺňa."