fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Prehnal si to v noci s kusancami a máš cucflek? Takto ho odstrániš

Nechal si sa s partnerkou uniesť a ostali ti cucfleky? Takto ich odstrániš.

Máte tip? napíšte nám mailom

Nechal si sa s partnerkou uniesť? Prežili ste úžasnú noc, ale na krku ostal cucfle? Ty však nechceš, aby to bolo vidieť, pretože musíš ísť do školy, na dôležité stretnutie alebo to chceš utajiť pred celým svetom. Práve pre takéto situácie sa hodí vedieť to, ako odstrániť cucflek, prípadne ho zakryť alebo prekryť. Teraz ti prinášame skvelé triky, ako sa čo najlepšie zbaviť cucflekov alebo kusancov lásky.

Ako odstrániť cucflek?

Ľad

Ľad dokáže rýchlo zmraziť krvinky a tým zastaví zväčšujúce sa cucfleky a okamžite minimalizuje veľkosť milostného uhryznutia. Zároveň odstráni opuch.

Obyčajná lyžička

Podobný účinok má aj kovová lyžička. Na chvíľu ju daj do mrazničky a potom opatrne prilož na cucflek. Najlepší účinok je vtedy, ak je priložená čo najskôr po uhryznutí.

Ako odstrániť cucflek

Rýchla masáž

Najrýchlejším spôsobom je okamžitá masáž prstami postihnutého miesta. Po dobu 5 minút dokážeš takmer úplne odstrániť celý cucflek.

Horúci obklad

Ak nepomôžu studené metódy, je dobré ohriať vodu a do nej ponoriť vatový tampón, ktorý potom prilož na cucfleky. Dávaj si však pozor, aby si sa nepopálil.

Prečítajte si tiež:
Hrozba infekcie či nesprávny preklad. 10 dôvodov, prečo by ste si tetovanie mali riadne premyslieť

Mäta prieporná

Ďalším prírodným liečiteľom je mäta prieporná. Má liečivé účinky, ktoré pomôžu odstrániť kusanec lásky. Môžeš použiť mätový olej, krém alebo dokonca zubnú pastu. Aplikuj čo najskôr na postihnuté miesto.

Zubná pasta

Zubnú pastu má doma každý. Ak ju dáš na postihnuté miesto, vo veľmi krátkom čase začne ihneď blednúť, pretože väčšina pást má bieliace účinky.

Ako odstrániť cucflek

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií