fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Trápi vás rozchod? Toto je 5 spôsobov, ako sa s tým vyrovnať

Nie je jednoduché sa s rozchodom vyrovnať. Namiesto toho, aby si pozerala Bridget Jonesovú alebo “chľastal” v bare, môžete vyskúšať niektorú z týchto praktík.

Máte tip? napíšte nám mailom

Nikto z nás si nepraje rozchod, lebo to jednoducho bolí. Väčšina z nás by ho určite nepriala ani svojmu najväčšiemu nepriateľovi. Jedine ak naozaj veľkému. Je ťažké sa s ním vyrovnať. Nevieš, či máš ísť do práce, či máš ďalej odpisovať na všetky správy a maily, alebo či máš ísť radšej poriadne prečistiť profily na všetkých sociálnych sieťach a zbaviť sa vašich spoločných fotiek.

Nie je jednoduché sa s rozchodom vyrovnať. Namiesto toho, aby si pozerala Bridget Jonesovú, alebo ako chlap sa opíjal v baroch, môžeš vyskúšať niektorú z týchto praktík.

Ako prežiť rozchod a vyrovnať sa s ním?

1. Vyskúšaj appku

Či už tomu veríš alebo nie, existuje asi tak milión aplikácií na prekonanie rozchodu. Napríklad taký MEND – osobný tréner pre zlomené srdcia. Aplikácia je vraj najlepším priateľom, ktorý ti pomôže prekonať rozchod a nikdy nebude unavená z počúvania o rozchode. Každý deň príde s novou úlohou, a tak sa z rozchodu raz dva dostanete.

2. Zájdi do Múzea nepodarených vzťahov

Dobre, nie je to tak jednoduché, keďže Múzeum nepodarených vzťahov sídli v Los Angeles. Existuje však lepšie miesto na svete na prekonanie rozchodu, ako miesto plné nešťastnej lásky? Je tam vystavených veľa predmetov – napríklad aj ružové plyšové putá. Spolu s predmetmi sa dozviete aj to, z akého vzťahu pochádzajú a aký je ich príbeh.

Prečítajte si tiež:
Otvorená spoveď slovenskej sugarbabe Veroniky: Uprednostňujem finančnú hotovosť a dovolenky!

3. Investuj do parochne

Zmeniť farbu vlasov alebo si ich nechať ostrihať, je jedna z najbežnejších vecí, čo robíme my ženy pri nepodarenom vzťahu. Potom sa však veľmi ľahko môže stať, že to budeme čoskoro ľutovať. Preto je lepší nápad investovať do kvalitnej parochne, vďaka ktorej sa budeš môcť premeniť kedykoľvek budeš chcieť na iného človeka.

4. Spáľ knihu/listy

Byť nahnevaná/ý je úplne v poriadku. K rozchodu to patrí. Navyše, ak ste sa rozišli v zlom, nikto predsa nemôže chcieť, aby sa stal/a tvoj/a ex tvojím najlepším kamarátom. Ak si nahnevaná/ý na svojho ex, určite chceš napísať milión nepríjemných správ o tom, ako ti zničil/a život a ako ho/ju nenávidíš. Nabudúce to nerob. Napíš to všetko na papier a ten potom spáľ. Je to oveľa lepší spôsob.

5. Pomôž niekomu, kto to potrebuje

Nie je nič lepšie, ako pomôcť niekomu inému, kto to potrebuje, ak sa chceš odreagovať a zabudnúť na vlastné myšlienky. Navyše – spravíš dobrú vec, za ktorú sa ti raz určite niekto poďakuje.

Prečítajte si tiež:
Mrazivé svedectvo známej herečky: „Znásilnil ma priamo pri natáčaní filmu"
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj elite daily

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií