Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ako (pre)žiť s chlapom a nezblázniť sa

Ó, chlapi, muži, sú taký prazvláštny a stále neprebádaný druh napriek tomu, že pochopiť ich myslenie sa, odkedy Boh stvoril Adama a Evu, snažia vysvetliť mnohé odborníčky a priniesť nám, večne (s)klamaným a napriek tomu oddane milujúcim “laičkám zúfalkám”, nepoučiteľne stúpajúcim do lajna, čo sa mužského osadenstva týka, akýsi “recept”, ako žiť s nimi. S chlapmi. S mužmi.

Pokračovanie pod reklamou
Pokračovanie pod reklamou

Ako sa o nich postarať a nestarať sa do nich. Ako ich pochopiť. Ako nezraniť ich z perníkového cesta vymiesené ego. Ako sa s nimi NErozprávať. Ako im vyhovieť a zachovať si svoju autonómnosť. Ako ich milovať a nezblázniť sa (z nich).

pixabay.com

Ako toto, ako hento, ako tamto. A my, dievčatá a ženy? Čítame. Počúvame. Pozeráme. Skúmame. Skúšame. Skúšame a čakáme. Čakáme, že aspoň jedna z tých milióntych “zaručených” rád padne na úrodnú pôdu a hrdo si pomyslíme, že sa vyplatilo čítať, počúvať, pozerať a skúmať tak dlho a veľa, že sme sa pomaly, ale isto dopracovali k silnejším dioptriám, že nám zo samej lásky pribudli kilá, šediny i vrásky a že nie vždy pôsobíme dojmom bezstarostnej krásky.

Toto všetko a ešte oveľa viac sme ochotné urobiť. Podstúpiť. Pre neho. Pre chlapa. Pre nášho chlapa. Áno, pre toho modrookého blondiaka, tmavovlasého seladóna s uhrančivým pohľadom či pre toho roztomilo pehavého suseda s vlasmi farby mrkvy.

POKRAČOVANIE NA DRUHEJ STRANE →

reklama

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií