fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Ako to, že príšera stojí na hladine oceánu? Pozrite si trefné ilustrácie, ktoré sa vysmievajú novému filmu Godzilla

Máte tip? napíšte nám mailom

Godzilla: King of the Monsters (Kráľ monštier) je od minulého týždňa aj v slovenských kinách.

Počas víkendu americká snímka zarobila na domácom trhu 49 miliónov dolárov. Od premiéry (31. máj v USA) už čísla presiahli 179 miliónov, čo je v porovnaní s rozpočtom na úrovni 170 miliónov síce dobrá správa, no nedosiahla tržby svojho predchodcu z roku 2014.

Vtedajšia Godzilla počas víkendu utŕžila až 93 miliónov dolárov.

Novinka sľubuje množstvo akcie i poriadnej dávky príšery, ktorej, ako si možno niektorí pamätajú, vraj bolo v predošlom filme málo. Tvorcovia tak zareagovali pomerne radikálne, značne sa líšia už samotné plagáty.

Na nový plagát (vpravo) zareagovala aj verejnosť, presnejšie umelec Ernest Ng. Ako je možné, že Godzilla stojí na hladine 3-tisíc metrov hlbokého oceánu, pýta sa. Odpoveď možno nájsť v jednom z jeho vtipných obrázkov. Sám Ernest vtipne poznamenal, že sa v prípade moderného blockbusteru asi pýta až príliš. Posúďte sami.

Zdroj: Bored Panda

 

Zdroj: Bored Panda

 

Zdroj: Bored Panda

 

Zdroj: Bored Panda

 

Zdroj: Bored Panda

Zdroj: boredpanda.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií