fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Bláznovstvá, ktoré robili Slováci, keď chceli, aby si ich všimla tajná láska

Máte tip? napíšte nám mailom

Bláznovstvá, s ktorými sa priznali muži aj ženy, keď boli platonicky zamilovaní. Prečítajte si 15 príhod o tom, ako chceli zaujať svoje tajné lásky.

1. Môj manžel u nás v dedine opravoval cestu. Kedysi totiž pracoval ako cestár. Keď už boli s prácami pred naším domom, dvakrát denne som si na balkóne česala vlasy, aby si ma všimol. Dodnes sa na tom smejeme.

2. Keď som ju viezol v aute, pustil som si ľudovky. To si všimne každý.

3. Cez letné prázdniny som chodila každý deň poctivo do kostola na 18:00, lebo tam miništroval.

ako zaujať tajnú lásku

4. Vždy o 15-tej som na bicykli šla okolo hlavnej cesty. Pravidelne tadiaľ totiž chodil autobusom jeden chalan. Vždy sa mi vydarilo stretnúť ho.

5. Moja spolužiačka si v 9. ročníku tieňmi na oči namaľovala monokel. Chcela totiž, aby si ju všimol jeden deviatak. Nakoniec ju učiteľka prinútila tvár si umyť, pretože si všimla, že to má namaľované. Dozvedel sa to aj dotyčný a na chodbe ju vysmial.

Z okna som vyhodila paštétu a trafila ho priamo do hlavy.

6. Raz som bola na internáte, zatiaľ čo ho rekonštruovali. Okolo neho bolo lešenie a, samozrejme, aj pekní robotníci. Najprv som teda z okna vyhodila tričko, pre ktoré som utekala von. Tvárila som sa, že mi spadlo. Nezabralo to, a preto som z okna na druhý deň, ani neviem prečo, vyhodila paštétu. Tá trafila moju tajnú lásku priamo do hlavy. Skočili sme na rande, kde sme spolu kúpili k tej paštéte rožky.

Prečítajte si tiež:
VIDEO: Záhadné miesta na Slovensku #3 Hrozí vám na pohorí Tribeč zmiznutie?

ako zaujať

7. Bola to láska a prvý pohľad. Začala som kvôli nemu chodiť na karate. Bolo to na druhej strane mesta a vydržalo mi to dva týždne.

8. Na základnej škole som svojej tajnej láske kradla keksíky. Potom sa mi sťažoval, že mu stále miznú.

9. S kamarátkou sme jeho adresu našli cez kataster. Chodili sme sa tadiaľ „náhodne“ prechádzať.

10. Klamala som, že môj otec robí ako záchranár, lebo on, moja tajná láska, mal záchranárov rád. Chcela som, aby sa so mnou aspoň trochu rozprával.

11. S kamarátkou sme sa hrali na Španielky. Rozprávali sme sa so španielskym prízvukom a nosili sme kovbojské klobúky. Chceli sme, aby si chalani mysleli, že sme nejaké hviezdy z telenovely.

12. Robila som všetko pre to, aby si ma nevšimol. Aj napriek mojej snahe mi vždy z rúk padali veci, potkýnala som sa a neželanú pozornosť som tak či onak prilákala.

13.V dvanástich rokoch sme sa s kamarátkou prechádzali okolo jedného baru stále dookola len preto, aby sme ho mohli sledovať. Boli to také detské bláznovstvá.

Prečítajte si tiež:
Kto si neulietal na hite Numa Numa od O-Zone, ako keby nebol. Chalani z tejto kapely sa rokmi poriadne zmenili. Čekuj, ako vyzerajú

14. Spoznali sme sa v práci. Stále za mnou chodil a tváril sa, že ma školí. Namiesto toho, aby sledoval monitor, nespustil zo mňa oči. Dokázal pri mne presedieť celú zmenu.

15. V ôsmich rokoch som stretol o štyri roky staršie dievča. Keďže mala väčší zadok, volal som ju kombajn. Potom som ju dlhší čas nevidel a stretli sme sa asi až po siedmich rokoch a bola z toho láska. Dali sme sa dokopy a doteraz sme stále spolu.

Aké bláznovstvá ste stvárali pre svoju tajnú lásku vy? Prečítajte si aj článok o tých najbizarnejších rozchodoch.

Zdroj: facebook.com

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií