fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aký čas potrebujete, aby ste zistili, či randíte s láskou vášho života? Žene stačilo 15 minút a sebaisto odpovedala osudové ÁNO! Romantické či šialené?!

Áno, možno sa niekomu bude zdať, že sme to všetko – od zoznámenia, cez svadbu a plánovanie spoločnej rodiny – vzali príliš rýchlo. Ono je to ťažko niekomu vysvetľovať. Často sa pristihneme, že ani neprezradíme ľuďom, ktorí nás dobre nepoznajú, že toto všetko sme stihli ani nie za jeden rok. No tí, ktorí nás dobre poznajú, vedia, že tak to malo byť. Každý z nás je unikátny, jedinečný, no osamote akoby nám čosi chýbalo. Iba spolu tvoríme dokonalý celok. Je to z nás cítiť. Je to na nás vidieť. Keď sme videli to množstvo želaní aj od úplne cudzích ľudí pod našimi svadobnými fotkami, rozhodli sme sa všetkým, ktorí nám úprimne želajú šťastie na našej spoločnej ceste, poďakovať zverejnením nášho príbehu. A možno dodá odvahu tým, ktorí váhajú veriť vlastnej intuícii a robiť rozhodnutia bez ohľadu na to, čo si myslí väčšina davu. Ja sa v mojej práci s postihnutými deťmi a ich rodinami stretávam každodenne s bolesťou, slzami, smútkom, trápením, no napriek tomu tieto deti a ich rodiny majú vždy znovu silu sa tešiť zo života, z každodenných maličkostí. Tak prečo by sme my nemali mať silu uniesť zodpovednosť za naše rozhodnutia? Či už nám v budúcnosti prinesú šťastné, či smutné chvíle. Podstatné je, že v tom budeme navždy spolu.

Zdroj / Foto: https://www.dobrenoviny.sk/c/138593/manzelia-cascino-si-dohodli-svadbu-po-patnastminutovej-znamosti

 

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií