fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Aless sa spojila s americkým raperom, prináša najemotívnejšiu skladbu svojej kariéry “LOYAL“

Vizuál natočili v Seattli

Máte tip? napíšte nám mailom

Najemotívnejšia skladba na treťom sólovom albume “DRUHÁ ŠANCA” konečne dostala svoj vizuál. Skladba “LOYAL”, na ktorej hosťuje americký raper RAZ SIMONE, tak zhmotňuje text našej raperky.

Tá v ňom šíri myšlienku, že šťastie blízkych je dôležitejšie ako dávať do popredia vlastné ego.

https://www.instagram.com/p/BypjU13IY9D/

RAZ SIMONE, vlastným menom Solomon Samuel Simone, je 29-ročný americký raper a songwriter, ktorému len nedávno vyšiel album “STILL LOVE”, podobne ako našej slovenskej raperke ALESS album “DRUHÁ ŠANCA”. Práve z jej albumu si vybral RAZ skladbu “LOYAL”, na ktorú v Seattli natočili emotívny vizuál.

Pomohol Instagram

„Môj producent mi pred niekoľkými rokmi ukázal RAZa na hudobnom kanáli, a vtedy som ho začala registrovať. Asi pred polrokom som si ho našla na sociálnej sieti, kde akurát promoval svoj nový album. Po vypočutí som ho jednoducho chcela podporiť, keďže sa mi veľmi páčil, tak som ho zazdieľala na svojom instagramovom účte. On si to všimol a oslovil ma.

Zdroj: Anthony Martinez

Odvtedy sme boli v kontakte, poslala som mu svoje skladby a RAZ si vybral na feat práve moju najemotívnejšiu skladbu. Keďže som chcela byť pri zrode tejto skladby, kúpila som si letenku a išla za ním do Seattle, kde sme aj s jeho tímom natočili k tomu videoklip. Zábery ešte poprestrihával náš režisér Martin Miko s vizuálmi z Afriky, kde som bola na menšej dovolenke s rodinkou,” spomína raperka ALESS.

Prečítajte si tiež:
Film Zrodila sa hviezda patrí medzi najväčších favoritov cien Zlatý glóbus

Spolupráca pokračuje

Po skladbe “LOYAL” však aktuálne plánujú aj ďalšie skladby, ktoré by mali vyústiť do spoločného projektu. „A, samozrejme, keď si sadnú umelci po hudobnej stránke, tak vzniknú hneď ďalšie skladby. Takže pri nahrávaní “LOYAL” vznikli ešte ďalšie tri skladby. Povedali sme si teda, že si spravíme aj spoločný projekt, na ktorom teraz intenzívne pracujeme. Verím, že táto skladba sa dotkne čo najviac ľudí, keďže je to moja srdcovka, a ocenia aj RAZa, ktorý venoval tejto skladbe kvalitný a dojemný text,” uzatvára ALESS.

Zdroj: Anthony Martinez

 

Lyrics: Aless, Raz Simone

Shot by: Jacob Hill, Anthony Martinez

Edited by: Martin Miko

Recorded at: Blnc studio, Undercaste studio

Zdroj: TS

Máte tip? napíšte nám mailom
Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií