fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Alžbeta II.: Z jej rozhovoru s britským premiérom sa budete smiať!

Kráľovná Alžbeta II. prekvapila svojich fanúšikov na internete. Z jej telefonického rozhovoru sa smeje celý svet!

Máte tip? napíšte nám mailom
Kraľovná Alžbeta II. sa pravidelne každú stredu stretáva s britským premiérom, Borisom Johnsonom. V dôsledku epidémie koronavírusu však tohtotýždňové stretnutie zrušila a s premiérom sa spojila telefonicky. Fotografia, ktorá vznikla počas ich rozhovoru, spôsobila obrovské šialenstvo. Prečo sa ľudia nevedeli prestať smiať?

Kráľovná Alžbeta II. si plní pracovné povinnosti

Britská hlava monarchie sa už niekoľko dní spoločne so svojím manželom princom Filipom zdržuje na zámku Windsor. Za normálnych okolností by sa presunula na stretnutie s britským premiérom, avšak kríza koronavírusu, ktorá postihla Anglicko, si vyžaduje špeciálne opatrenia. A tak sa najvyšší predstavitelia krajiny spojili telefonicky. O tomto rozhovore, samozrejme, nezabudla kráľovná informovať obyvateľov krajiny a svojich fanúšikov prostredníctvom fotografie zverejnenej na Instagrame. A tá pobavila celý svet.

Alžbeta II.: Z jej rozhovoru s britským premiérom sa budete smiať!
Zdroj: Instagram
Na fotografii, ktorá je rozdelená na dve časti, vidíme kráľovnú oblečenú vo fialovej farbe a sediac pred malým stolíkom, na ktorom sú sośky corgis, jej obľúbeného plemena psov. Druhá časť fotografie je venovaná Borisovi Johnsonovi, ktorý je obleku a jeho vlasy sú tak, ako zvyčajne strapaté. Nie je to však vzhľad predsedu vlády, ktorý rozosmial používateľov internetu, ale telefón, ktorý používa kráľovná. Zdá sa, že telefón používaný na hrade Windsor sa datuje ešte do minulého storočia. Obrovský, s veľkým ciferníkom a káblom.
Mnoho fanúšikov kráľovnej si neodpustilo komentár na telefón, ktorý kráľovná používa: „To skutočne používa tento telefón?” píše jeden z komentujúcich. ,,Je čas na nejaké vylepšenia vo Windsore, myslím …,“ dodáva ďalší. Iní komentujúci si uťahujú z pokročilého veku kráľovnej, ako aj toho, či vôbec vo Windsore poznajú Wi-fi.

Princ Charles má koronavírus

V každom prípade táto fotografia ubezpečila fanúšikov britskej koruny, že ich panovníčka je v dobrej kondícii. A to hlavne po šokujúcej informácii, že princ Charles je nakazený koronavírusom. Ten potvrdili u budúceho kráľa v stredu 25. marca 2020.
71-ročný princ Charles má mierne príznaky, „ale inak je v dobrom zdravotnom stave“, uviedol hovorca a dodal, že jeho manželka Camilla (72) bola tiež testovaná, ale vírus nemá.
Máte tip? napíšte nám mailom
Zdroj

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií