fbpx
Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Alžbeta II. zúri: Meghan Markle odmietla prísť na stretnutie

Máte tip? napíšte nám mailom

Meghan Markle a princ Harry sa rozhodli odtrhnúť od kráľovskej rodiny. Kráľovná Alžbeta II. teraz musí nájsť riešenie.

Anglická kráľovná zvolala krízové ​​stretnutie na pondelok 13. januára 2020. Jej cieľom je vyriešiť kontroverzné rozhodnutie, ktoré minulý týždeň oznámili Meghan Markle a Harry.  Manželia zo Sussexu sa rozhodli odstúpiť od svojich povinností.

Harry a Meghan Markle odchádzajú z kráľovskej rodiny

V stredu, 8. januára oznámila bývalá americká herečka Meghan Markle a jej manžel odchod z britskej kráľovskej rodiny, čím sa vzdali svojich záväzkov. Šokujúcu informáciu zverejnili na svojom profile na Instagrame. Toto rozhodnutie výrazne ovplyvnilo kráľovnú Alžbetu II. a jej postoj vojvodovi a vojvodkyňu zo Sussexu. Britská tlač na základe informácií od zdrojov blízkych kráľovskej rodine uvádza, že kráľovná Alžbeta II je „zúrivá“. Britská hlava monarchie sa však snaží vyjednávať o odchode svojho vnuka princa Harryho z rodiny, ako je to len možné.

Podľa informácií niekoľkých britských médií, ktoré už potvrdila aj agentúra AFP, kráľovná Anglicka, zvolala na pondelok, 13. januára 2020 v Sandringhame krízové stretnutie. Na ňom by sa okrem princa Charlesa a jeho manželky, ako aj princa Williama a Kate Middleton mal zúčastniť aj Harry. Jeho manželka, Meghan Markle, ktorá podľa bulvárnych informácií Harryho k tejto situácií donútila, odišla do Kanady a stretnutia sa nezúčastní. Na výslovnú žiadosť kráľovnej a po dlhšom presviedčaní nakoniec Meghan súhlasila a na stretnutie „príde“. Prostredníctvom konferenčného hovoru bude oporou svojmu manželovi.

Prečítajte si tiež:
Obľúbený slovenský Youtuber bude mať vlastnú televíznu reláciu! Už dnes vás prevedie exotickou Afrikou! To si nesmiete nechať ujsť!

Krízové stretnutie kráľovskej rodiny

Toto stretnutie bude prvá konfrontácia medzi princom Harrym a zvyškom kráľovskej rodiny od oznámenia o ich vystúpení od minulej stredy. Vo svojom príspevku na Instagrame uviedli, že sa chcú stať „finančne nezávislými“ a oznámili, že chcú rozdeliť svoj čas medzi Severnú Ameriku a Spojené kráľovstvo. Meghan Markle má už dokonca niekoľko pracovných ponúk.

„Máme v úmysle vzdať sa úlohy ‘popredných’ členov kráľovskej rodiny a pracovať, aby sme sa stali finančne nezávislými, zatiaľ čo budeme naďalej plne podporovať Jej Veličenstvo kráľovnú.Táto geografická rovnováha nám umožňuje vychovávať nášho syna tak, aby si vážil kráľovskú tradíciu, do ktorej sa narodil a zároveň inšpirovať našu rodinu, aby sa zamerala na ďalšiu kapitolu nášho života, najmä na vytvorením novej charity,“ oznámili na svojom profile.

Čítajte tiež:

Harry a Meghan môžu prísť o syna: Archie je majetkom kráľovnej

 

Máte tip? napíšte nám mailom

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií