Klocher.sk
Magazín, ktorý tvoríme spolu

Amatérsky fotograf urobil unikátne časozberné video zo Slovenska. Z toľkej krásy vám padne sánka dole!

33-ročný Majo Chudý z obce Vinohrady nad Váhom sa postaral o krásne časozberné video zo Slovenska, ktoré vám vyrazí dych. Asi málokto z nás totiž tuší, že naše Slovensko je také krásne.

Časozberné video Few Moments 3, ktoré poukazuje na krásy Slovenska, vznikalo viac ako rok. Postaral sa o neho amatérsky fotograf Majo Chudý, ktorý nafotil viac ako 40 000 fotografií, aby video priviedol do finálnej podoby. Okrem toho precestoval viac ako 10 000 kilometrov po Slovensku a našľapal viac ako 16 000 metrov prevýšenia, často aj s 25 kilovým batohom.

Jeho cesta však bola sprevádzaná aj rôznymi strasťami. „Samozrejme nechýbali ani strety s divou zverou. Na hrebeni Nízkych Tatier, v 1880 metroch nás prišla skontrolovať líška, ktorá mi počas fotografovania odhryzla kábel od vyhrievania objektívu. Trochu poupratovala aj v batohu, z ktorého si chcela odniesť objektív. Diviaky poväčšine čakali už na parkovisku,“ dodáva mladý fotograf.

Dosť bolo však rečí, konečne si môžete pozrieť unikátne časozberné video zo Slovenska.

Ak sa vám Majove video páčilo, určite zdieľajte článok, nech si ho pozrie čo najviac ľudí.

Mohlo by sa vám páčiť

Na personalizáciu obsahu, poskytovania služieb sociálnych sietí a analýzy návštevnosti využívame súbory cookie. Používaním webu súhlasíte s používaním cookies a spracovaním súvisiacich osobných údajov. OK Viac informácií